Co čtete? (vážná literatura, ne motoristická)

Volné diskuse na libovolná témata...

Re: Co čtete? (vážná literatura, ne motoristická)

Příspěvekod jerry » sob 03 říj 10:36

Příběhy Staré dámy :) Ne, není to o slečně Marplové, ale o historii Tour de France ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jerry
Letec

Příspěvekod pavproch » sob 27 úno 15:31

Infernet je mocná zbraň, hlavně ve spojení s pamatovákem detailů mé plat. karty....

Sedím u pc, čumím do blba a očiska mi zabloudily (do vitríny vedle mě) na naučnou knížku Toma Clancyho "Carrier - a guided tour of an aircraft carrier", seplo mito ve škebli, klik klik a už mám na cestě z UK ke mně domů od stejného pisatele "Submarine - a guided tour of a nuclear SSN" :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pavproch
Letec

Příspěvekod jerry » sob 27 úno 18:12

Momentálně Thomas Berger - Malý velký muž. Myslím, že to bylo i zfilmováno. Předtím Mika Waltari - Egypťan Sinuhet. To mě úplně vtáhlo, že jsem od něj objednal Tajemného Etruska (Dobrovský zasílá i do Německa). Člověk si uvědomí, že člověk a principy vládnutí jsou už od starověkého Egypta stejné.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jerry
Letec

Příspěvekod Lard » čtv 04 bře 16:08

Nedávno jsem četl Marka T. Sullivana - Pod krvavými nebesy. Nechci o knize nic komentovat, ale mohl jsem říci, že to bylo nesmírně šokující. Doporučuji přečíst! Kniha se čte velmi snadno.
Lard
Spolujezdec

Příspěvekod Lachende Bestien » čtv 04 bře 17:55

Táhni už do botího pekla, prolhané vyškvařené sádlo! 8-x
Lachende Bestien
Letec

Příspěvekod pavproch » pát 19 bře 11:05

pavproch 27.2.2021 píše:Infernet je mocná zbraň, hlavně ve spojení s pamatovákem detailů mé plat. karty....
Sedím u pc, čumím do blba a očiska mi zabloudily (do vitríny vedle mě) na naučnou knížku Toma Clancyho "Carrier - a guided tour of an aircraft carrier", seplo mito ve škebli, klik klik a už mám na cestě z UK ke mně domů od stejného pisatele "Submarine - a guided tour of a nuclear SSN" :twisted:

Mno....nic nedorazilo, ani v mailu nemám žádné zprávy, taxem čumnul na web prodejce - Book Depository UK - našel sem tam, že do kontinentální Evropy z UK odesílají za 5 až 18 dní, fčera těch 18 dní uplynulo ale u té objednávky je furt statut "processing"...ešče že nato nespěchám (= furt ešče mám co číst, právě fčera sem načal prozatím posledního ex-Clancyho "Firing Point")
pavproch
Letec

Příspěvekod pavproch » sob 24 dub 14:33

Tak. Po circa roce každovečerního čtiva sem dolouskal komplet / chronologicky celého Clancyho (od Patriot Games až po poslední vydaný Firing Point) a .... že to po zemřelém Klensym píšou fčíl Maden resp. Cameron mi nevadí, pokračují v tom moc dobře, je to neuvěřitelná sága začínající kdesyk v šedesátkách minulého století a (ne)končící v roce 2019 - Firing Point na konci nechává otevřených příliš mnoho dějových linek nato, aby to nepokračovalo, už se těším až zas něco vyjde.... křiticky ale musím uznat, že climax Firing Pointu - jak kvantový pičítač prolomí veškerá zabezpečení FEDu aj. a zpronevěří 5 milionů milionů milionů ("trilion") USD je už krapet moc přitažené za pačesy, no.... x_x

A fčíl sidám pro změnu jedneho Crichtona.... \m/
pavproch
Letec

Předchozí

Zpět na Ring volný