Co čtete? (vážná literatura, ne motoristická)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: Co čtete? (vážná literatura, ne motoristická)

Příspěvek od francis »

Aby to sem mohl napsat
Mirek
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Co čtete? (vážná literatura, ne motoristická)

Příspěvek od pavproch »

Za a) zvyk z minulosti a za b) ve stánku už z denního tisku měli jen MF dnes a Rudé Krávo.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Co čtete? (vážná literatura, ne motoristická)

Příspěvek od HondaMan »

Já asi před rokem dostal 1 tištěné HN týdně k online předplatnému. Měl jsem fakt radost. Ta představa, že přijdu z práce, sednu do křesla a počtu si vzala za své s prvním výtiskem.
Zprávy tam byly včerejší, které jsem už četl v online. Bylo jich méně a na rozdíl od online byl print velmi citlivý na povětrnostní podmínky když zůstal ve schránce a na děti, pokud byl ze schránky vyňat :-D
2.9T RWD
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Co čtete? (vážná literatura, ne motoristická)

Příspěvek od jerry »

Momentálně čtu Mika Waltari Krvavá lázeň (1.díl). Pokračování je Šťastná hvězda (2.díl). Děj se odehrává v Evropě 16.století. Pěkně popsaná doba. A poznání, že lidi se nemění, mění se jen kulisy režimů.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Co čtete? (vážná literatura, ne motoristická)

Příspěvek od pavproch »

Sem surfnul na tomclancy.com a.... už zase dvě nové knížky, které ještě nemám:
clancy.jpg
Protože se juniorka (t.č. v NY) nabízela, esli nescu něco tamocuto přivézt, tak chcu... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Co čtete? (vážná literatura, ne motoristická)

Příspěvek od pavproch »

Taxem dolouskal Vince Flynna "Kill Shot" (dobrý, akční, ale až trochu přehnaně) a .... a načal předposledního Clancyho - "Shadow of the Dragon". A opravdu sem už (jako) důchodce, já blb sem si při objednávání (nakonec sem to objednával tady, ne z US of A juniorkou) nefšim (nebo tam nebyla) poznámky "large print", takže to mám s asi 3/4 centimetrovýma písmenkama..... ~x(

Ale co už, to přečtu a hned potem i posledního Clancyho "Target Acquired" (toho sem koupil se správnýma - asi 3mm - písmenkama.... \m/
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Co čtete? (vážná literatura, ne motoristická)

Příspěvek od pavproch »

Musím to sem písnout - přelouskal sem (je to celé pojaté jako odborná lékařská literatura) Lifespan od Davida Sinclaira a .... jsou tam (dle mého) velmi závažné myšlenky, jak a čím zastavit stárnutí organismu a prodloužit si život - doporučuju přečíst (já to čet v originále, nevím, esli to už někdo přeložil do CZ).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět