IT poradna

Volné diskuse na libovolná témata...

Re: IT poradna

Příspěvekod pavproch » stř 17 říj 18:17

Na OF.cz mi na stejnou otázku poradili postup, jak pročistit WinUpdate, což se i mně "PC pololamě" podařilo, sic sem tím získal jen 1.5GB. Čili lepší než nic.

Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pavproch
Letec

Příspěvekod pavproch » pát 19 říj 09:19

pavproch píše:@mike: tak sem se sevřenou prdelí provedl čištění podle toho návodu, cos postnul a 1.5GB je fuč .... aspoň něco.... aji sem rči restartoval pc a manuálně spustil WinUpdate a zdá se, že fšecko funguje..... uffff a dík

Reaguju se zpožděním od dvou sekund do několika let, v tymto přypadku asi 2 dny.... neska ráno na zdrproproch (dyž sem se poctivě rozhlížel, abych netrefil na míšu) ňa napadlo udělat "úklid" v mailu (taky ukládá na C://) a... jo.... mozilla, sfiňa jedna, je nějaká vzpurná na obyčejné čištění složek od mailů s velkými MB (které dělám pravidelně), bylo nutno ještě po čištění provést údržbu složek a .... rázem je asi 15 GB zbytečného balastu fuč...... :ymhug:

Halt, pololama, no.... :ymblushing:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pavproch
Letec

Příspěvekod mmira » pon 12 lis 13:04

nevali se nekomu v supliku pouzitelny android tablet? potrebuji neco pro decka, kluci zlikvidovali dalsi z rady a kupovat novy se mi uplne nechce.
Autoforum.cz
beetle S
mmira
Moderátor

Příspěvekod HondaMan » pon 12 lis 13:15

Válí se mi v šuplíku HP Slate 7, ale mám obavu, že je starší než kluci :-)
Ošlajfkovaný píííčus ve fleetovým autě s pražskou značkou, kerý straaaaašně spěchá zachraňovat svět pavprochovi navzdory! :-D
HondaMan
Letec

Předchozí

Zpět na Ring volný