IT poradna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
martinecko
Pan Řidič
Příspěvky: 284
Registrován: pon 09 úno 13:42

Re: IT poradna

Příspěvek od martinecko »

LED bude v pohode na take to pohodove stalkovanie skladnikov :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

Nedá mi to sem "nepochlubit" jak Murphy dokonale funguje:
pavproch na OF.cz před cca týdnem píše:Neska sem se rozhod vyčistit záložní mail (kam si přeposílám kopie veškeré příchozí pošty) - za šest let tam bylo asi 28tis zpráv. Po redukci (od nepotřebného balastu a spamu) zůstalo 17tis zpráv. Až dyž člověk to číslo vidí, tak se diví, jaký má v mailu "traffic" (v průměru něco jako 18-20 mailů denně)
Márfy.

Průměrná doba mezi vyhozením dotyčné věci a následným zjištěním že ji nutně potřebuji je 14 dní. Tuto dobu lze zkrátit předchozím dlouhodobých skladováním uvedené věci.


Neska sem urgentně potřeboval jeden z těch balastních čili smazaných mailů.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: IT poradna

Příspěvek od řidičBOB »

tak to sis na počátku špatně nastavil procesy :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: IT poradna

Příspěvek od Stepan »

na tohle máme v práci takovej hezkej udělátor.
Každej (časovej interval, měsíc, rok, týden) si to stáhne celej mailbox, zmáčkne ho to objemově na polovic a z mailboxu "vše" vymaže.
A pak už se hledá jenom v archivu. Fulltextově, vč. příloh.
:ymhug: :ymhug:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

Pomůže mi někdo?

Sem si před chvílí omylem smazal jeden inzeráth, co sem měl na pokecu bmwklubu.cz.

Dá se někde na webu dohledat "archiv" - třeba včerejší verze toho pokecu? Tam bych ho mohl najít... třeba. Se mi ho psát znovu nechce (bylo tam moc čísílek a tak)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: IT poradna

Příspěvek od ctrl_j »

Je to ono?
- 1 kus použitá (73tis km/10 let) el. vodní pumpa z m4Zlika (do fčíl fungovala, preventivní výměna) - 11 51 7 586 925
- 1 kus použitý (73tis km/10 let) termostat z m4Zlika (do fčíl fungoval, preventivní výměna) - 11 53 7 549 476

- 1 ks nová (nepoužitá) P ledvinka e9x LCI (chrom rámeček, černé šprušle) - 51 13 7 201 968
- 2 ks nové (nepoužité) zadní tlumiče "m-paket" na e90 preface - 33 52 8 036 026 (koupeno v autorizáku omylem navíc)
- 2 ks nové (nepoužité) pryž. ložisko stabilizátoru - 33 55 6 761 568 (koupeno v autorizáku omylem navíc)
- 2 ks nové (nepoužité) tyčky př. stabilizátoru - 31 35 2 405 868 (koupeno v autorizáku omylem navíc)

- oem P+L ledvinky e89 (100% stav - sundané z m4Zlika) - 51 13 7 191 509 + 510
- oem spodní mřížka e89 (100% stav - sundaná z m4Zlika) - 51 11 7 903 744

Dám to SKORO ZADARMO.

Opravdu nikdo nepotřebuje (často "umírající") vodní pumpu do 3er ?
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

Je, mockrát kuju převelice přeuctivě.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

Stařík de s dobou... \m/

Neska byl (pro mě poprvé) e-recept. Sem zavolal panu dochtorovi, ten mi předepsal prošky a zavěsil, pak mi pípla SMS a ... kupodivu aji naše vesnická apotheka věděla jak tu SMS zhmotnit. :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: IT poradna

Příspěvek od Spectral »

Ono to už dneska prakticky ani jinak nejde (zákon krom odůvodněných výjimek neumožňuje vystavovat klasické recepty, již jen e-recepty). A zrovna to zasílání receptů na dálku je super věc.
:ar!
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: IT poradna

Příspěvek od driver »

pavproch píše:jakou telku cca 40-45" (úplně max 50")
Pod 85" bych nekupoval, a to od ní sedím jen 3-4m a občas i jen 2, když je zajímavá scéna. Všichni mají mnohem větší a smějou se nám jak se na to můžem dívat :))
Oled VS Led je otázka ceny a priorit. Podle mě kdo nosí brýle, a nemá dokonalý zrak zbytečné, respektive za malý příplatek Oled stojí, ale né za +30-40% ceny cca? Ten puk nebo tenisák uvidíš spíše na 85" LED než na 45" OLED.
To poslední led mají jiné benefity, které využiješ.
Různé HDR Sdílení obsahu z PC, Tabletu, mobilu, ty natáčí dneska pěkné 4k, a na dva kliky to máš v TV bez práce a hlavně na velké obrazovce se dá i bez brýlí číst pohodlně a listovat ve větším obsahu, třeba internet, ale hlavně GUIDE - TV seznam pořadů bych na malé zdechlině ani nezapínal, tam se uklikáš k smrti než něco najdeš. Vyhodil bych všechen nábytek z okna do tatry a koupil větší TV, stejně tě to jednou čeká :))

Hlavní je integrovaný sat, pokud máš využití, abys neměl další ovladač, a totéž soundbary mají další ovladač, to řeš, ať nemáš tři ovladače, to tě z toho trefí šlak!
Lachende Bestien píše:Lol, celkem zábavná představa pořizovat 4k oled display za 60 klacků kvůli sledování ser-i-jalové produkce tv zh@vna. x_x
Já třeba mám rád dostupných co nejvíce kanálů, i všechny Novy i tu+1h a jakékoliv ostatní.
Vybírám sledování podle obsahu v danou chvíli, nesleduji žádnou primárně takže proč ne.
Je nás v domácnosti víc a Nova občas taky hraje, a že by mi to trhalo žíly jsem si nevšiml.
Obecně kvalita pořadů klesá všude, takže nevidím důvod se vymezovat.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět