IT poradna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

v
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

x
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

x
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:
pavproch v qětenci 2020 píše: Nokia 8110 ed. 2018
Už to bude rok, co sem staromilsky - tlačítkový a nedám na Nikitu dopustit, ...... A až/kdyby umřel, tak mám v šupleti druhou... tu samou Nikitu.
Stalo se, už jedu na tu náhradní, přenesení 2x SIM a nastavení bylo otázkou chvilky, ufffff.

Začal se sám od sebe restartovat, sfiňa jedna, fčera 2x, neska 3x.... už je na startovním bloku směr koš.

A třetí ta samá (zase do zásoby) objednaná, ešče sem ji kdesyk našel asi za 16set.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

Taxem z donucení musel změnit mobil (přístroj) - tlačítková banánová Nokia 8110 ed2018, co sem dva roky používal, se začala restartovat (sama od sebe), taxem ze šuplete vytáhnul náhradní (novou, nepoužitou, tu samou N8110), zapnul ji a ... myslel sem, že mě raní mrtvice, ten druhý přístroj se od prvního dne restartuje taky.

Takže sem surfil, až sem vysurfil.... tlačítkový prasovzdorný Hammer Bow+

(Jak já nerath se učím něco nového....) - kopíruju z OF.cz:
Tak, 2x SIM + baterka vložená, folie strženy, mobil zapnutý, fčíl nabíjím (nabíječkou přímo do konektoru pod krytkou, nabíjení v kolíbce nějak nefunguje resp. ještě nerozumím jak funguje). Prvotní seznámení se a nastavení bude ještě potrat jaxfiň, je to (hodně) jiné. Držte mi palec (český návod má jen 2 řídké stránky, z toho se moc nedozvím) + o 24 hod později: Mno, prvotní nastavení nějak mám, už sem aji posílal SMS a tydlifonoval, to pude..... doufám. Aji IP68 sem už (nechtě) vyzkoušel.... jak furt něco zkouším nastavit, taxem si s ním ráno u kafe hrál, no a polil sem si ho kafem. Funguje. Prozatím.
Takže asi tak, jaxe stará kunverza učí nové věci....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pavelkotala
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 02 lis 09:04

Re: IT poradna

Příspěvek od pavelkotala »

Jak7 je ten Hammer Box?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

Nerozumím otázce.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: IT poradna

Příspěvek od Jaggie »

predpokladam, ze se pta...
jaky je ten Hammer Bow
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

Je to jednoduchý TLAČÍTKOVÝ mobil s (pro mě) nezvyklým op. systémem, ale po těch pár dnech sem si už na něj zvyknul (a on na mě). Má sloty na dvě SIM (firemní a soukromá). Hlavně ale je prasovzdorný, což mi vyhovuje (můžu strkat do kapsy bez obalu, nevadí mu, dyž spadne na zem nebo polití kafem atak). Já mám mobil jen a pouze na volání/SMS. Email sem v něm bohužel nezprovoznil (ani soukromý ani firemní, i když mám nastaveno vše správně a funkčně, tak email nestáhne). Což mi nevadí, stejně sem to prohlížení mailů v mobilu použil tak 1x ročně. Web prohlížeč (i když je na krabici pičtogram "infernet") sem v mobilu vůbec nenašel, což mi trochu vadí, chtěl sem si tam nastavit web chmu (radar + oblačnost) - nic jiného z webování mě v mobilu ale nezajímá. Na jedno nabití baterky (1200mAh) vydrží asi čtyři dny.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
katana25
Autoškolák
Příspěvky: 31
Registrován: ned 05 dub 11:41

Re: IT poradna

Příspěvek od katana25 »

Kdyby tam webbrowser někdo našel, nebude problém s tím, že 3G sítě jsou rušeny? To se s tím asi na net stejně nedostaneš. Chápu, že to není pro uživatele tohohle mobilu přednostní, ale stejně.
Odpovědět