IT poradna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

To určitě ne, než sem šel do vyhnanství, taxem doma stiskl. Čili je to max 14dní, navíc děcuři říkali, že se ty bílé stránky začaly objevovat hned jaxem nebyl doma, čili jen pár dní poté, co sem naposled stisknul. Ale to je jedno, hlavně že sem na to přišel a už zase stisknu.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: IT poradna

Příspěvek od Jaggie »

inkoustovky nejsou na tisk, ale na tahani penez z lidi za naplne, pac to cisteni stejne stoji za ho*no a jakmile netiskne clovek kazdy den, tak to stejne zaschne...

cokoli laseroveho jede s daleko mensimi potizemi
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: IT poradna

Příspěvek od ctrl_j »

No jelikoz vytisknu asi tak jednu stranku za mesic, tak mam samozrejme cernobily laser, nicmene na tom trhu inkoustovek uz se taky leccos zmenilo. Porad lze koupit superlevne zarizeni co si pak vyrobce vykompenzuje drahymi naplnemi a pak je tu kategorie tankovych tiskaren, kdy uz to zarizeni stoji o neco vice, ale doplnovani barev zas neni tak predrazene.

Koukam na fakturu k te laserovce a mam ji 11 let a vsechno je tam puvodni :)
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: IT poradna

Příspěvek od řidičBOB »

tak to já mám v kanclu takovej ten tower asi 5 let a původní jsou tam jenom ty plasty :-) Servisák říkal, že moc tiskneme. Tak jsem se ho ptal, že proč si myslí, že jsme si koupili kancelářskou tiskárnu za kilo +?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: IT poradna

Příspěvek od Jaggie »

ano trochu drazsi tiskarny maji o nece lepe resene rozdeleni barev, ovsem to davkovani(trysky) stoji stejne porad za pendrek

taatovi jsem odkazal multifunkcni HP bazmek a musel jsem ve woknech nastavit automaticky tisk a to tak, ze kazdy den jednu stranku...
jinak by se to porad sralo...

doma bych se na vlastneni tiskarny vykaslal, v praci v kanclu je laserovy srac a jinak vsude okolo 7-11, nebo Familymart, kde maji multifunkcni zarizeni

uz bych nemel nervy na inkoustovku, zase takovy masochista nejsem
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: IT poradna

Příspěvek od Jaggie »

řidičBOB píše:tak to já mám v kanclu takovej ten tower asi 5 let a původní jsou tam jenom ty plasty :-) Servisák říkal, že moc tiskneme. Tak jsem se ho ptal, že proč si myslí, že jsme si koupili kancelářskou tiskárnu za kilo +?
daleko lepe vyjde pronajem, je to jako s autem, aspon mas porad nove zarizeni po urcite dobe...
pri obyc koupi, ti porad zbyde stejny krap, ktery uz nema zadnou hodnotu, no ni?
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

Jako správný staromilec tisknu furt (papír je papír, mnohem lepší než digitální "fajl") a ty Epsony mám dva, jeden doma a jeden v kanclu - výměna všech 4 kartuší přijde asi na 3 litry (OEM, ne náhrady), měním je ale max 1x do roka (černou kupuju XXL, ostatní standardní velikost), takže ten provoz není zase tak nákladný. A jak tisknu furt, taxem poprvé (za asi 4 roky co je mám) narazil na problém zaschlé hlavy....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: IT poradna

Příspěvek od řidičBOB »

Jaggie: ano, dneska bych to asi taky tak řešil. I když, na tisk faktur a dodáků jsme tady pořídili za dvacku nějakou Kyouceru, která měla garantovaný tisk nějaký fakt nesmysl a skutečně fachá. Nabízeli nám jí i za pronájem, ale byl to ekonomicky nesmysl - něco jako "zaplatíš si to za 3 roky 6x". :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: IT poradna

Příspěvek od Jaggie »

řidičBOB píše:ekonomicky nesmysl - něco jako "zaplatíš si to za 3 roky 6x". :-(
no jasne asi nejaky hladny obchodak
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1510
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: IT poradna

Příspěvek od abgx1 »

tak mame my mame tu tankovaciu epson na taketo polodomace/polofiremne tlacenie(300-500 stran mesacne) a nemozem sa stazovat

raz za pol roka tam vylejem bombicky za 20€ dohromady, a tlaci to dalsich 3k stran farebne
Odpovědět