IT poradna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
delphin
Pan Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: pon 04 črc 23:01

Re: IT poradna

Příspěvek od delphin »

Co v tom dotazníku všechno je?
Nejdřív Pionýr, pak Favorit, Fabia, Focus, Superb, Kodiaq a teď Octavia se Superbem. Ale Pionýr mi pořád zůstal...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

Asi 35 otázek na používání umělé ingteligence, call- a e-centra, připojení na fernet a tak.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: IT poradna

Příspěvek od Lachende Bestien »

A zahraniční korporátníci se už jistě těší, jak jim zkorumpovanými byrokradskými loutkami předané informace pomůžou ve válce s konkurencí v podobě menších firem, které ještě nekrachly po byrokrady nařízených uzavírkách, respektive na ně zatím nebyly aplikovány.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

Já se z toho zyevím..... fčíl (po měsíci používání, kdy bylo OK) se najednou objevila ve Win11 stejná zapeklitost, jakou sem měl i ve Win7. Mám nastavenou default tiskárnu (+ další dvě fyzické a jednu virtuální PDF) a doteď Word i Excel ctily to nastavení a při povelu Tisk! chtěly tisknout na té default stiskárně. Word i nadále OK, Excel (stejně jako to kdysik udělal ve Win7) najednou má jako default stiskárnu "blank" - nic. Grrr! Ve Win7 sem NATO nepřišel čím toje, nemá někdo nápad proč i ve Win11 se najednou objevil stejný "bug"? (Office 2000 s dodatkem na Office 2007 soubory, legál instalace a NEhodlám upgradovat na cokoli novějšího). Jo, a nic (žádnou další stiskárnu) sem fčíl nedoi(g)stalovával, vůbec sem na stiskárny nešahal....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: IT poradna

Příspěvek od mattonecz »

zkusil bych zmáčknout start, napsal ovládací panely, enter. tam zobrazit zařízení a tiskárny, pravym kliknout na požadovanou tiskárnu a nastavit jak výchozí. v tu chvíli bych čekal, že se tě to zeptá, jestli to chceš opravdu udělat čimž vypneš funkci windows, která si sama vybírá tiskárny jak chce a může to dělat problémy. a pak uvidíš
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

Přesně takto sem hned na začátku nastavil default tiskárnu a měsíc to v Excelu fungovalo až neska sem zistil, že už ne.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

(Znechucený) Výkřik staré kunverzy: Do paroma, co se fšichni zbláznili s těma "online meetingama" (nad každou píííííííčovinou), já to tak bytostně nesnáším (a odmítám). Dyž něco potřebuju hned, zvednu tydlifon a volám, dyž to potřebuju později, tak SMS/emil. A tím to končí! Howgh. ufff. Sem se zase nasrál.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: IT poradna

Příspěvek od HondaMan »

A já zase dneska 2 voloviny do onlinu poslal. Nebudu jezdit do Varšavy/Olomouce, když to mohu vyřídit v klidu z Prahy. Rychleji, levněji, s mnohem menší co2 stopou...

btw. od doby co používám jako argument co2 stopu se mi daří do onlinu poslat kde co.
2.9T RWD
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: IT poradna

Příspěvek od petr_riha »

HondaMan píše: čtv 27 dub 13:21 btw. od doby co používám jako argument co2 stopu se mi daří do onlinu poslat kde co.
:-D
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: IT poradna

Příspěvek od Jaggie »

HondaMan píše: čtv 27 dub 13:21 A já zase dneska 2 voloviny do onlinu poslal. Nebudu jezdit do Varšavy/Olomouce, když to mohu vyřídit v klidu z Prahy. Rychleji, levněji, s mnohem menší co2 stopou...

btw. od doby co používám jako argument co2 stopu se mi daří do onlinu poslat kde co.
Mame to tedka o dubna v oddeleni presne naopak. Behem koronace jsme urcity budget na mezinarodni cestovani. Skoro nic se nevycepalo, minul rok tu a tam nejaka cesticka uz byla. No a od dubna kazdy mesic nejake to vystaviste (Singapore, Dubai, yuesaneee, plus Evropa). "Velitel" oddeleni tedka krute propaguje osobni setkavani. Co si budem povidat, osobni pokecani vs online meeting ma uplne jine sance na business. Dva roky jsme chodili okolo horke kase skrze online meetingy. Par mesicu zpet jsme sedli (3 na 3, z kazdeho stabu reditel, manager nakupu/sales, account manager) u vecere. A sup to tam, rocne 540k EUR novy business schvalen, jiz v prubehu.

Tezko rici, jaky by byl vyvoj v pripade pouze online meetingu.
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Odpovědět