Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od oxik »

Měření mezi jednotlivými úseky? To slyším poprvé, takže to počítá rychlost i mezi koncem jednoho a začátkem druhého?
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3288
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

Jj, byl sem překvapen.. z barandaku směr Hostivař nejdřív jedno měření a u Spořilova druhý. Dodržoval sem tam rychlost ale mezi ne.. a pak sem caloval pěkně..
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27220
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Stepan píše:mattone: Ty v Praze platíš výzvy?
A ty ne? Ty si necháš Výzvu k úhradě stanovené částky, když víš, že jsi udělal prokazatelně přestupek, přejít do Správního?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27220
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Stepan píše:
Minimálně, když už nic jinýho, je dobrý to průběžně neplatit a zfouknout to jednou za 3 měsíce do jednoho řízení, když teda něco přijde. Protože zaplatíš jenom jednu pokutu za libovolný počet přestupků.
[-x [-x [-x
Tohle neplatí při objektivní odpovědnosti. Zde řízení sloučit nelze.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27220
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

jerry píše:Dopis musí pěkně vytisknout, podepsat, orazítkovat, dát do obálky a pak to pěkně jde pár dní poštou, nezastihnou tě, vyzvedneš na poště za 10 dnů.
Z tohodle pohledu je to úplně fuk. Ani u DS se čas nepočítá dnem doručení, ale dnem otevření..nebo fikce.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27220
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

oxik píše:Měření mezi jednotlivými úseky? To slyším poprvé, takže to počítá rychlost i mezi koncem jednoho a začátkem druhého?
Samozřejmě. Takových je v Pze několik... JS z centra je jedním z nich - spojený úsek a teoreticky tam mohou být tři pokuty - úsek 1, úsek 2 a spojený úsek :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5541
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Jihlava mi to jednou sloučila. Šlo o dvě parkovačky. A rozhodně to neudělali z dobré vůle, s pánem úředníkem máme historii až na soud v Brně. A od tý doby jsem to neřešil, tak vlastně nevim :( Ale oni zjevně taky ne.

A v Praze nevim. Na firmě jsou instruování k vyhazování všech výzev, takže nemám přehled. Jak moc se mi daří dobržďovat úsekovky netuším, občas možná na nějakou zapomenu a lístečků za stěračem jsem zahodil desítky. Předvolání příšlo akorát jednou, když mi měšťák sundaval botu za stání na trávníku. Což naštěstí neřešení 361, že \m/ Po první odpovědi dali pokoj.

K té datovce: On to jerry myslel spíš tak, že poslat výzvu do DS je snažší než poštou. Takže úředník radši pošle do DS než poštou. Na druhou stranu, kdo má jako FO na svoje jmé vedenou datovku, je automaticky podezřelý jako aktivní občan. A na takového bacha.

K té prokazatelnosti: No, když mi ho prokážou, tak zaplatím. Ale výzvu za důkaz nepovažuji. Viz těch 2,5k výzev, co poslali blbě. Lopaty ;))

K té úsekovce: Včera jsem letěl z Holešovic na Čerňák a přesně tak to tam je. WAZE o tom ví a reportuje úsekovku v celém rozsahu. Nicméně G1S nahlásí úsek-konec-úsek-konec.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27220
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Stepan: tak sorry...nějaká moje chybka - společné řízení lze, pokud jej projednává stejný ouřad.
Nicméně G1S nahlásí úsek-konec-úsek-konec.
Jsi si jistý? Na konci první úsekovky vyhlásí výsledky a hned ohlašuje další úsekovku. Před začátkem druhé opět vyhlásí výsledky té mezi a hlásí druhou...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5541
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

jop, hlásí okamžitě, nicméně trošku zmatečně. Já bych to z toho nepochopil a letěl bych až k další úsekovce jak o závod a tam zase brzdil. Což ve spojení s tím, že skrz úseky jezdím 88km/h (83-84km/h GPS, Waze a Genovo se občas liší i o 4 kilometry) tempomat, by již mohlo vést k pokutě. Teď přesně nevím, kolik mají v Praze tolerance, "od kolika to měří".
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27220
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Ale když se rozjedeš rychlejc, tak Genevo hlásí "zpomalte" - tuším 3x ;-) Pak už děj se vůle tvá :))
+10kmh, čili fakticky +13, protože 3kmh jsou automaticky odečítány.
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne stř 07 úno 19:34, celkem upraveno 1 x.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět