Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od _sulcik_ »

pavproch píše:Tak. Sem se právě rozloučil s opravářem kotlů... neska ty věci fuckt nic nevydrží, na podzim to bude 18 let, co bydlíme a (plynový) kokotel je na hraně smrti, ditto (plynový) bojler (prý jeden ze sta přežije 15let a to je asiten náš). Takže prosím teho nahoře, ať obojí dožije do léta a v létě halt budu muset in(g)vestovat.... :ymhug:
https://www.youtube.com/watch?v=lXHoj5g ... be&t=2m30s
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
retron
Letec
Příspěvky: 1387
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od retron »

už se naučili to posílat datovkou, taky mi dorazilo parkování za 4kila dokonce i s možností platby QR kódem, přemýšlím, že to tentokrát možná i zaplatím, ale čekám ještě něco z P7
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3288
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

Stepan píše:Na zahájení řízení je rok. Takže nezaplacený nemáš nic :-bd
Minimálně, když už nic jinýho, je dobrý to průběžně neplatit a zfouknout to jednou za 3 měsíce do jednoho řízení, když teda něco přijde. Protože zaplatíš jenom jednu pokutu za libovolný počet přestupků.
to mi prosimte vysvetli, nevim jak na to. jak zaplatim jen jednu pokutu? to bych teda mohl beztrestne parkovat vsude a pak jednou za cas zaplatit 300? :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3288
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

datovku si chci udelat no :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5541
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

hint: sloučení řízení. zbytek google :-bd Ale za 3 kila to nebude. Předpokládal bych maximální sazbu+náklady SŘ. Což ovšem, v poměru k pohodlí, které parkování "kdekoliv" přináší, není až taková palba. S úsekovkama je to horší. Tam je to ve správním až za bůra+náklady, takže rozpočítaně to vychází na dvojku. Což vzhledem k tomu, že ne všechno chodí atd. vyjde nakonec asi dráž než postupně platit výzvy. Ale já o tom nic nevim, za mě prasí můj osobní řidič. ;;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jerry
Letec
Příspěvky: 3428
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

mattonecz píše:datovku si chci udelat no :)
To bych nedělal, já si jí naopak znepřístupnil. Jen ať úřady pěkně využívají poštu.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5541
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Když mě nebaví jim odpovídat doporučeným dopisem...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3485
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

jerry píše:
mattonecz píše:datovku si chci udelat no :)
To bych nedělal, já si jí naopak znepřístupnil. Jen ať úřady pěkně využívají poštu.
+1, casova "uspora" v korespondenci je znacna..

2 stepan: kdyz budes spravni urad a mit dva klienty, jednomu to budes palit do datovky (klik klik hotovo) a druhej te bude prudit z naky sileny dorucovaci adresy, ktery skupine se budes venovat vic? :D obzvlast kdyz jsi placenej ukonove a jsou bonusy za skore..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
jerry
Letec
Příspěvky: 3428
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Ona ani ta adresa nemusí být šílená. Ale mail odklikneš a doručeno tj. i převzato. Dopis musí pěkně vytisknout, podepsat, orazítkovat, dát do obálky a pak to pěkně jde pár dní poštou, nezastihnou tě, vyzvedneš na poště za 10 dnů. Co je lepší, nechť každý usoudí sám.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3288
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

tak ja predpokladam pouziti datovky i na jiny veci nez prestupky :D tem se snazim vyhybat
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Odpovědět