Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
denis
Pan Řidič
Příspěvky: 265
Registrován: ned 30 čer 17:17

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od denis »

PP sklamal :-D
Ja som mal do minulého týždňa Sony ericsson elm j10i2. Teraz mám ten istý model ale takmer nepoužitý :ymhug:
Suzuki Swift Sport 1.6 5D ZC32S
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16438
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

:D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5541
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

A po bezesné noci nejsem připuštěn ke zkoušce a musím opakovat. O jeden bod s komentářem od cvičícícho: No kolego já na Vás koukám do systému, Vy se učit umíte, vždyť z oborových předmětů tady máte vždycky 90%+. Berte to jako ponaučení, že je potřeba se učit všechno, nejen to, co je předmětem Vašeho studijního zájmu."

Zhyň v pekle ty vořešprute :-q
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 4006
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

Kolego, vy asi považujete můj předmět za druhořadý, ale já vám to vysvětlím.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5541
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Zhruba tak. Je to smutný, někdo od stolu rozhodne, že studenti toho a toho oboru musí mít znalosti i v pro ně zcela nezajímavé oblasti, ten předmět se stane podmínkou pro absolvování a už nezbývá čas na studium relevantních oblastí :-B

Zcela konkrétně. Teď jsem koukal do seznamu předmětů, které si můžu postupně vybrat do ukončení bakalářského studia. Teoreticky bych jich rád třeba 15 absolvoval (a to kvůli zájmu, ne protože je to dávačka za pár kreditů). Reálně si budu moc zvolit zhruba 2-3, protože na víc mi nevyjdou kredity, neboť většinu z nich musím chtě-nechtě investovat do zapisování předmětů jako jsou Dějiny nebo Manažerská etika X(

A abych jenom nebrečel: Tak zápočet zaměřený na daňovou optimalizaci a vratky DPH samozřejmě na plný počet \m/
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
doriftonigga
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09 úno 21:42

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od doriftonigga »

Měls jít studovat na Západ. Tady stojí univerzity za hovno, viz to, co píšeš.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27214
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

...nebo na východ :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5541
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Do zahraničí jsem nechtěl, v Čechách to mám rád, rodiče tady podnikají, chtěl jsem tomu zůstat nablízku, ale jak to tak pozoruju, tak si asi na rok přeruším a půjdu se na 1-2 semestry podívat na nějakou školu do Německa nebo Rakouska a uvidíme co dál :ymblushing:
E: Další důvod proti zahraničí bylo, že mám jaksi odbor k různým "měkkým oborům" když slyším, že někdo vystudoval Management, Obchod, Řízení podniku atd. hrozně se směju. O různých humanitních studijích ani nemluvě, ty obory jsou jenom produkt toho, že VŠ jsou zadarmo a lidem se nechce makat . Asi jsem staromódní, ale uznávám jenom "řemeslné" vysoké školy. Právo, strojírenství, daně, medicína, chemie...A tady právě narážím na potřebu studovat "doma", protože medicína je pro mě moc dřiny za relativně málo peněz, Lego a Merkur jsem měl sice v dětství rád, ale na strojařinu se necítím a zbytek z vyjmenovaných oborů je jaksi aplikovatelný jenom v zemi studia...
Spolužák ze střední mi jednou vysvětloval, že půjde studovat právo do Anglie (protože ty stýpka ty vole, to je jak zadarmo) a pak se vrátí a rozjede kancelář v Čechách (protože oproti těm blbečkům z Karlovky a Masárny bude dál). Argument, že v CZ je úplně jinej systém než v UK neobstál. A nakonec ho stejně nevzali, požadovaný průměr u maturity byl 3,5 a stejně neprošel =))
Naposledy upravil(a) Stepan dne ned 18 pro 16:41, celkem upraveno 1 x.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27214
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Neboj...oni ti to nakonec dají. Dělají se jenom důležití, jelikož dobře vědí, že jinak by na jejich předmět každy z vysoka sral.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od vonkreuz »

řidičBOB píše:...nebo na východ :D
Ti nevím. Když se v poslední době dozvídám od insiderů jak jde moje alma mater do sraček. Já měl kromě odborných předmětů navíc 2 semestry matiky, semestr statistiky, operační analýza, teorie grafů, tech. mechanika a pružnost ... a dneska jsou z toho tři semestry mišmaše. ~x(
Navíc dneska jsem v autě zaslechl, volně cituji: "44 procent oslovených slovenských maturantů uvažuje o přihlášce na českou VŠ". Před 14ti lety bylo v ČR cca 10 000 slovenských studentů, na Slovensku 450 českých studentů.
Odpovědět