Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27218
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

31 letý krizový manažer? Vždyť jeho jedinou opravdovou specializací je fakt, že po ukončení studií, začal pracovat pro Bureše v Mafře. Jeho zkušenosti s řízením čehokoliv, jsou rovny 0.
Ale já jsem na 30ti leté floutky, co si hrají na manažery, vcelku vysazený...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5541
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Dneska jsem si z nouze koupil casopis Tyden a tam jsem se docetl, ze vsichni kvuli Ondrackovi moc breci, protoze v minulem funkcnim obdoib sedel v kontrolni komisi pro BIS, coz je oproti GIBSu uplne jina liga.

Opravdu? @-)

BOB: On to rhinos myslel asi tak, ze v prvnim pripade (SNB) risk management a v druhem pripade (Superstar) zpivanky :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27218
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Tak to mne vůbec nenapadlo, že pohotovostní pluk = průpravka na krizový managment :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Politický koutek

Příspěvek od rhinos »

Presne :D mimochodem tehle manageru po skole je v nasem korporatu hafo ;) ja jim rikam princatka ve spicatych botech a nesnasim je :) a ve statni sprave si myslim ze je to jeste horsi
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5541
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

v mém korporátu na mém oddělení tohle nemáme. Ikdyž je fakt, že jde, teoreticky, o technický obor, který není moc přitažlivej a navíc vyžaduje poměrně rozsáhlé teoretické znalosti. Takže zmrdi ve smyslu D-FENSe se tam prostě nehrnou
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27218
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Hele, to by see divli, kolik cikád se nachází v technických oborech. Lautr nic o ničem neví, ale pro vedení umí udělat krásné tabulky v Excelu a prezentovat své neumětelství v PowerPointu. Bohužel se tím velmi rychle dostanou do funkce, kde mají rozhodovací pravomoce a to je peklo...diskutovat s debilem, kterému nemůžeš říct, jak velký kretén ve skutečnosti je.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

Že to je ve státní správě mi hlava nebere, ale je to běžné, že to je i v soukromém sektoru, je děsivé. Tam bych nedělal ani minutu s kreténama. Místo aby řešili problém, který vyřeší nejhůř placený zaměstnanec za jeden den za pár korun, tak utratí miliardy, přesouvají výrobu do číny, potom zápasí s logistikou, a celý kolotoč je k ničemu, když nechápou podstatu problému, třeba špatné zacílení na trhu nevyřeší ani kdyby vyráběli zadarmo na měsíci, protože to prostě nikdo nechce ani zadarmo. Ach jo.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5541
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Potkal jsem jednu firmu, která poskytovala konzultační služby. Fakt velkou. A řešilo se, že jim hrozně klesla marže. O rok později na to přišli. KPIs obchodaku se nastavilo na vytvořený obrat, takže každej druhej projekt byl ztratovej a ještě vytejkali do bonusů =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Politický koutek

Příspěvek od rhinos »

Kdybych napsal co se deje u nas ve firme tak tomu nikdo neuveri ze je to mozne v relativne prosperujici specificke firme a oboru. Mozna staci napsat ze na vyssi managerske pozici mame pana "ja jsem nejchytrejsi" ma par let do duchodu a obcas mi prijde jako Zeman :D
Citroen C4 GP
jerry
Letec
Příspěvky: 3428
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Za těchto podmínek nemá EU nejmenší šanci k dlouhodobější prosperitě. Zatím se žilo z levné práce v Asii a východní Evropě. To pomalu končí, platy tam jdou a půjdou nahoru exponenciálně. A Trumpík zastřihne EU tipec hodně rychle. Vzhledem k většímu vývozu EU do US není moc šancí reagovat.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět