Hledám technika do své firmy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
michal.kolesa
Autoškolák
Příspěvky: 90
Registrován: pon 29 říj 17:12
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám technika do své firmy

Příspěvek od michal.kolesa »

cajoch píše:jakože Koleso teda jak čtu tohle pavprochovo vlákno, tak mi přijde že to je zrovna ten slušnej zaměstnavatel co jasně řekne co potřebuje když člověka přijímá a pak se o lidi stará....

já taky zaměstnávám lidi a musím potvrdit že ta pozice toho strejdy co rozdává vejplaty a za vše ručí vlastním krkem taky není zrovna nejrůžovější...
Ne vždy to tak bohužel je :ymsick:
Michal Kolesa
(ze zdravotních důvodů nemohu mít řidičské oprávnění - řidičský průkaz )

29 let, Invalidní důchodce, Vyučen: elektrikářem - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Auta

Vysněné auto: Terénní Jeep 4x4 s výkonem nad 150 kW
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1350
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Hledám technika do své firmy

Příspěvek od Arkis »

Asi jsem se dal na špatný obor, kdyby jsi někdy do firmy potřeboval síťaře nebo programátora tak napiš :(( .
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Hledám technika do své firmy

Příspěvek od Honza42 »

michal.kolesa píše:Když čtu pracovní inzeráty, tak často mám dojem, že zaměstnavatelé už neví co by si absurdnějšího vymysleli a občas mám též pocit, že nehledají člověka, ale univerzálního robota, který bude dělat zadarmo.
Třeba jen čteš špatnou rubriku. Zásadně se nehlas na inzeráty typu: Koupím hydraulický zvedák, NC stroj, 6 osý robot......
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16438
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Hledám technika do své firmy

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:A opět jeden náborový..... dlouhodobý, výhledový, koncepční...

Na vědomost se dává, že hodlám začátkem podzimu do své firmy natrvalo přijmout dalšího technika....

Požadovaná TTD (takticko-technická data):
- čertsvý (letošní!!) absolvent strojař (tj. zdárně ukončený vysokoškolák, všimněte si genderu podstatného jména... ;) )
- řidičák sk. B
- angličtina slovem i písmem na ucházející (komunikativní) úrovni
- rozumná politicko-sociálně-ekonomicko-světonázorová kompatibilita (odborová-eko-euro-levicovost opravdu není můj šálek kávy [-x )
- počítačovou gramotnost beru jako samozřejmost

Moje představa je fčíl (celé jaro a první půlku léta) dát čas potenciálním uchazečům, aby se mi ozvali, cca v půlce prázdnin to vyhodnotit a od podzimku nástup do "prvního" zaměstnání.... Následně předpokládám, že "greenhornovi" bude trvat rok až dva než sa vyprofiluje, k čemu bude jeho strojařské srdce tíhnout (konstruktérařina, TPV, řízení výroby, obchod, marketing).... a pak sa uvidí, co s ním.....

Nástupní a pracovní podmínky budou takové, aby ho ta práce "bavila" ;)
Lokace: kúsek od Rožnova p.Radhoščem

Prvotní kontakt tady skrz SZ.

PS: Jo, a ať de celá EU se svými pravidly pro genderovou a jinou vyváženost náborových ingzeráthů do prtele.... 8-x
upíček
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Hledám technika do své firmy

Příspěvek od Honza42 »

Marná snaha. Nikoho neseženeš. Strojaři se po škole ožení a půjdou na povinnou mateřskou dovolenou.
To je taková pojistka sociální demokracie proti nezodpovědným podnikatelům, kteří by snad chtěli genderově podvádět.
:D
Uživatelský avatar
michal.kolesa
Autoškolák
Příspěvky: 90
Registrován: pon 29 říj 17:12
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám technika do své firmy

Příspěvek od michal.kolesa »

A dá se vůbec opravit dneska moderní auto v garáži nebo je potřeba nějaká speciálně vybavená dílna s drahými přístroji, které Vám zaměstnavatel nepůjčí domů.
Michal Kolesa
(ze zdravotních důvodů nemohu mít řidičské oprávnění - řidičský průkaz )

29 let, Invalidní důchodce, Vyučen: elektrikářem - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Auta

Vysněné auto: Terénní Jeep 4x4 s výkonem nad 150 kW
Japa
Autoškolák
Příspěvky: 53
Registrován: pon 13 kvě 18:09
Bydliště: Karviná

Re: Hledám technika do své firmy

Příspěvek od Japa »

Majkle, úspěšnost opravy auta není přímo úměrná s vybavením dílny, ale pouze s vybavením „té věci“ na mechanikově krku. A jak vůbec souvisí tvůj příspěvek s tímto tématem?

To se tedy divím, že tak atraktivní pavprochův inzerát je stále bez odezvy.
Dnes jsem jel kolem VŠB v OV a jelikož je to letos 20 let, co jsem tamní lavice opustil, tak jsem neodolal, zastavil a s nostalgickým vzpomínáním si prošel některé učebny a katedry, no a tvých potencionálních zaměstnanců je tam stále dost, takže možná by bylo vhodnější tvůj inzerát dát na nástěnku třeba tam.
Panda
BRZ
Allspace
Uživatelský avatar
michal.kolesa
Autoškolák
Příspěvky: 90
Registrován: pon 29 říj 17:12
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám technika do své firmy

Příspěvek od michal.kolesa »

Japa píše:Majkle, úspěšnost opravy auta není přímo úměrná s vybavením dílny, ale pouze s vybavením „té věci“ na mechanikově krku. A jak vůbec souvisí tvůj příspěvek s tímto tématem?
Ale nejdříve musím nějak zjistit co autu je, takže potřebuji něco na diagnostiku.
Michal Kolesa
(ze zdravotních důvodů nemohu mít řidičské oprávnění - řidičský průkaz )

29 let, Invalidní důchodce, Vyučen: elektrikářem - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Auta

Vysněné auto: Terénní Jeep 4x4 s výkonem nad 150 kW
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16438
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Hledám technika do své firmy

Příspěvek od pavproch »

@japa: tam i na VUT FS, ČVUT a TU LB dávno visí....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
DaciaFan
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: čtv 01 lis 12:04

Re: Hledám technika do své firmy

Příspěvek od DaciaFan »

Taky by nebylo od věci říct, čím se firma zabejvá. Jinak ty co opravdu uměj už maj grant a super práci v nadnárodních korporacích ještě před dokončením studia, lemplové na to dlabou at už jde o cokoliv.
Odpovědět