Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Politický koutek

Příspěvek od mmira »

treba si z toho Bob veme pouceni v pristich volbach :-)
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27220
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

mýlit se je lidské...a já si z toho ponaučení rozhodně vezmu!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2819
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od jarka »

Hlavně se mi libí Machovo vyjádření, že jebe na ty jejich euro-výbory a bude se pak soustředit na český parlamentní volby. Kde chce být první na kandidátce a pak, že přenechá euro-poslance dalšímu z řad svobodných. Mám z toho jeho postoje radost.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2819
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od jarka »

Nevím jak kdo viděl dnešní hyde-park, ale bylo to výživné pokoukání. Můj objektivní úsudek je trochu zastřen tím, že Machovi fandím, ale i tak mi přišlo že byl "ostřílený" matadorům velmi slušnou protiváhou. V jednu chvíli se dokonce i kníže Karl na chvíli probudil a skoro se vzteky zakuckal, když Mach vyvracel jeho tlachání.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 4006
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Politický koutek

Příspěvek od HondaMan »

Nechtěl bych působit jako pesimista, ale Mach se tam dostal jen proto, že "fanatičtí" stoupenci Svobodných přišli "všichni", zatímco stoupenci ostatních stran se na to vysrali, protože jsou EU politikou znechuceni.
Vůči parlamentním volbám přišla volit ani ne třetina, zatímco Macha přišlo zvolit o třetinu méně voličů. Nejsem si jistý, zdali se mu elektorát nějak výrazně rozrostl.

Ale jsem rád, že jim to konečně vyšlo. Snad o nich v médiích bude více slyšet a dostanou se i do parlamentu.
2.9T RWD
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 533
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Politický koutek

Příspěvek od Eda »

To mas pravdu, na druhou stranu tohle ta strana potrebovala jako sul. Pevne doufam ze spousta lidi ktera je nevolila kvuli propadnuti hlasu apod uz je ted volit bude. A taky mozna pritahne novy volice diky tomu ze bude vyrazne vic videt a dostavat prostor....
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1350
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Politický koutek

Příspěvek od Arkis »

http://www.novinky.cz/domaci/337465-sle ... o-300.html
Komu tím zase nahrávají do karet ...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27220
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

barevným voličům??
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2070
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Politický koutek

Příspěvek od GeneHawkins »

HondaMan píše:Nechtěl bych působit jako pesimista, ale Mach se tam dostal jen proto, že "fanatičtí" stoupenci Svobodných přišli "všichni", zatímco stoupenci ostatních stran se na to vysrali, protože jsou EU politikou znechuceni.
Tvl to jsou teorie... A co když je to přesně naopak? Je to stejně dobrá teorie, jako ta tvoje...
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: Politický koutek

Příspěvek od Pickuper »

Zastávám naprosto stejnej názor jako Hondí mužík a většina politologů. Fanatickejm příznivcům této partaje se to přirozeně nelíbí, ale to je tak všechno, co s tím můžou v tuto chvíli dělat. Další volby ukážou, kdo měl pravdu B-)
Niko nadžanel ko kerdža
Odpovědět