Menšinový koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: Menšinový koutek

Příspěvek od Pickuper »

HM: platí elementární pravidlo, kde není žalobce, není soudce..........když narazíš na debila, tak to je pak těžký. Na druhou stranu soudy jsou většinou v těhle případech výrazně rozumnější než nadržený státní zástupci i benga :) Ale každopádně se to řeší v souvislostech, zvažuje se společenská nebezpečnost atd. Ale nic to nemění na tom, že flastr fakt dostat můžeš.
Niko nadžanel ko kerdža
Uživatelský avatar
.Jelen.
Řidič začátečník
Příspěvky: 171
Registrován: sob 16 črc 15:44
Bydliště: Znojmo

Re: Menšinový koutek

Příspěvek od .Jelen. »

A co tohle? :D Bezpochyby to je nějaký neznámý, zapomenutý hudebník, podobný nějakýmu politikovi. :-? (prodává se to natisklý na triku, jen jsem nenašel fotku, kde by bylo na triku přečíst)

Obrázek
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: Menšinový koutek

Příspěvek od Pickuper »

hoši, hoši, všechny vás zavřou na 10let :p
Niko nadžanel ko kerdža
Uživatelský avatar
.Jelen.
Řidič začátečník
Příspěvky: 171
Registrován: sob 16 črc 15:44
Bydliště: Znojmo

Re: Menšinový koutek

Příspěvek od .Jelen. »

řidičBOB píše:btw: zarazilo mne, že je zakázané nosit triko s tím norským klukem... To platí všeobecně pro všechny podobizny "vrahů" nebo jenom pro ty multikulturně nevyvážené? Mohu si dát na triko třeba Andreje Romanoviče Čikatila? A co Jana Tleskače?
Mě to naopak vůbec nezarazilo. Nepřekvapilo by mě snad ani to, kdyby kluk musel změnit školu a třeba byl i umístěn do školského zařízení pro výkon ústavní výchovy - do "děcáku." Majitele e-shopu bych nechal na náměstí přivázat k pranýři, aby ho lidi ukamenovali. (Jasně teď, přeháním, ale to, jaký opatření byly kvůli tomu doposavaď učiněny, mě nepřekvapilo vůbec a ta změna školy, by mě taky nepřekvapila...)

Nemoct nosit na triku obrázek a být kvůli tomu vyslýchán, popřípadě trestán, bez jakýho koliv dalšího podezření? Kde já jsem to už...
Vítejte v demokratické Evropě!

edit: Tohle je podle všeho to triko - Obrázek
+ článek - http://www.reformy.cz/zpravy/breivik-sv ... -mu-10-let
Naposledy upravil(a) .Jelen. dne čtv 13 pro 21:11, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27129
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Menšinový koutek

Příspěvek od řidičBOB »

tak jsem dnes zabloudil do jedné malebné vesničky, kde se na okraji tyčil tento dům...
2012-12-13 09.50.48.jpg
2012-12-13 09.51.01.jpg
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
.Jelen.
Řidič začátečník
Příspěvky: 171
Registrován: sob 16 črc 15:44
Bydliště: Znojmo

Re: Menšinový koutek

Příspěvek od .Jelen. »

Pick: Ve vězení jsem doposud nebyl :ymblushing: :D ani neznám nikoho, kdo ano, ale prý to tam není tak strašný jak si lidi myslí. :-? (má někdo reálný info? :D ) Teplý jídlo, postel, teplo, žádný účty... :D
Uživatelský avatar
Krysa
Pan Řidič
Příspěvky: 459
Registrován: stř 15 úno 18:39

Re: Menšinový koutek

Příspěvek od Krysa »

pozor ve sprchách :ympeace:
Uživatelský avatar
.Jelen.
Řidič začátečník
Příspěvky: 171
Registrován: sob 16 črc 15:44
Bydliště: Znojmo

Re: Menšinový koutek

Příspěvek od .Jelen. »

Krysa píše:pozor ve sprchách :ympeace:
Tam je taky teplo? :D Já myslel, že tohle je jen ve filmech. :ymsick: (Nebo spíš, že to není v ČR :ymsick: )

Btw - Dneska jsem měl čas, kterej sem mohl vyplnit jen nějak nudně. Našel jsem čirou náhodou prastarej thread "Kolesovy plavající ženy" a byla to síla. =)) A já se ptám - kde působí teď? Neví někdo? :D
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Menšinový koutek

Příspěvek od ExFun »

Vězení je blbý hlavně v tom, jak se z něj dostat. A pro návštěvníky i jak se do něj dostat. Hrozný je to jak pro koho.
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: Menšinový koutek

Příspěvek od Pickuper »

já jako nepolemizuju o trestnosti, trestní zákon to tak vidí a přes to vlaky nejedou, mě jen nepřestávaj fascinovat sazby za tyhle "vizuální" či "verbální" trestní činy. Nemůžu si pomoct, ale když někdo někomu ublíží, zabije, okrade a celkově způsobí nějakou hmatatelnou újmu tak to není totéž jako když se někdo vožere a hajluje na nádraží, nosí tričko s Breivikem nebo má třebas jinej názor na holocaust.... ~x(
Niko nadžanel ko kerdža
Odpovědět