Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27146
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

pavproch píše:VH +18.12.2011

Čest jeho památce, upřímnou soustrast Dáši.... za doby svobodné evropy sem k němu vzhlížel jak k modle, po nástupu na hrad rychle moje sympatie ztratil, nicméně dokázal naši zemi převést od socialsmu ke kapitalismu.... čest!
I když jsem s jeho názory posledních cca 15 let zásadně nesouhlasil, tak to byl člověk, který má nesmazatelné zásluhy o demokratizaci společnosti.
Co se týká Dáši - tak svoji roli hraje dobře. Je to nakonec herečka. Byla, je a vždy bude falešná jak pětník.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Plant
Pan Řidič
Příspěvky: 263
Registrován: stř 16 úno 22:13

Re: Politický koutek

Příspěvek od Plant »

http://www.novinky.cz/domaci/254240-ods ... roste.html těch 17 procent komančů mě děsí
Mám rád automatické převodovky.
Jose85
Mistr volantu
Příspěvky: 940
Registrován: stř 16 úno 21:20

Re: Politický koutek

Příspěvek od Jose85 »

Těm průzkumům ještě někdo věří? :))
Uživatelský avatar
Jacík
Pan Řidič
Příspěvky: 497
Registrován: sob 19 úno 11:05
Bydliště: Svitavy a občas Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od Jacík »

No mě spíš děsí představa, že se k moci dostanou socani a buď budou mít čistě svoji vládu s podporou komančů nebo komanči budou i ve vládě... Všechno v parlamentu, senátu, na ministerstvech, úřadech apod. je to stejná pakáž, všichni budou brát bokem a ždímat stát, na tom se imho jen tak nic nezmění, je jedno, která sebranka bude u moci, ale socany a hlavně komanče bych snášel hodně těžko...

Čest světlým výjimkám. Nedávno Kroupa aspol. nachytali někoho v Příbrami, jak chtěl uplácet nějakýho relativně řadovýho úředníka. Jako dobrý, ale v tomto případě by to stát nic nestálo, jen by si přivydělal úředníček a chlapec by něco málo vydělal na podnikání, ke kterýmu potřeboval od úředníčka nějaký povolení...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27146
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

v této souvislosti se hezky vybarvili 4 poslanci za KSČ... Grebeníčem mne nepřekvapil, protože jeho fort mučil politické vězně, takže co se za mlada naučil... Ale učitelka dějepisu na ZŠ - to je trošku silná káva. Zvlášť v kontextu, že komančové by mohli od socanů dostat m=ně významná místa - třeba školství...a třeba by na ministerském křeslo mohla usednout zrovna tahle pizda :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Jacík
Pan Řidič
Příspěvky: 497
Registrován: sob 19 úno 11:05
Bydliště: Svitavy a občas Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od Jacík »

Ti 4 komančové jsou napřesdržku. A ještě si budou stěžovat, že je nezval na jednání jako ostatní strany apod. To se měl s nima kámošit, když po něm tak dlouho šli, do basy ho zavřeli, zdraví mu podlomili, atd. Ať jsou do háje zmrdi jedni rudí...
Uživatelský avatar
Plant
Pan Řidič
Příspěvky: 263
Registrován: stř 16 úno 22:13

Re: Politický koutek

Příspěvek od Plant »

Nejde o to, jestli se ten průzkum liší o pět nebo o deset procent. To je uplně jedno. I když se pročítám si komentáře těch labilů pod každmy článkem na novinkách, tak je jasný, že komančové jdou nahoru prostě. Nechápu.


Budu spokojenější, když budu vědět, že je u moci Kalousek, Nečas atd a někde se nějakej ten mega ztratí, než aby na těch samejch místech byl třeba Sobotka, Filip a jim podobný, a miliony se ztrácely uplně stejně..
Mám rád automatické převodovky.
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: Politický koutek

Příspěvek od Pickuper »

válka bude B-)
Niko nadžanel ko kerdža
Uživatelský avatar
Jacík
Pan Řidič
Příspěvky: 497
Registrován: sob 19 úno 11:05
Bydliště: Svitavy a občas Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od Jacík »

Plant píše:Budu spokojenější, když budu vědět, že je u moci Kalousek, Nečas atd a někde se nějakej ten mega ztratí, než aby na těch samejch místech byl třeba Sobotka, Filip a jim podobný, a miliony se ztrácely uplně stejně..
+1000 :-)
Uživatelský avatar
Volivovej volej
Mistr volantu
Příspěvky: 937
Registrován: stř 21 zář 18:58

Re: Politický koutek

Příspěvek od Volivovej volej »

Přesně se to dalo predikovat na tom, jak jsem slyšel bavit se o stávající situaci ty malé vesnické občánky, když nás média živila senzačními korupčními aférami. Měl jsem špatné tušení, že nepůjde jen o výjimečně krátkozraký názor, že se tenhle výsledek odrazí nějak víc. A tohle je ono. Jak se pak může někdo divit Schwarzenbergoj, když prohlásí, že plebs je hloupý..?

Když Pick říká, že válka bude, tiše doufám, že dopadne rozdělením státu. :-)
""So perverse is mankind that every nationality prefers to be misgoverned by its own people than to be well ruled by another""
(General Sir Charles James Napier)
Odpovědět