Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27218
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

já neříkám, že to je v pořádku...zejména proto, že přesně tyhle finanční "boty" se vyčítají Burešovi. Nová a zmatená účetní, jeho nefirmy, atd. V tom vidím větší problém, než v tom, že tam ještě někdo další má nebo měl prachy.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3428
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Nemyslím, že by Fiala byl nějakej mafián. Naopak to potvrzuje, co z jeho projevů a činů je už dávno vidět, že je dosti naivní a odtržený od reality, ale pod vlivem lumpů okolo něj. Pokud mu šikovně pochlebují a hýčkají jeho samolibost, tak se blahem bude tetelit. Byl na to jistě zvyklý z doby na vš, také jsme podkuřovali děkanovi, profesorům a docentům, byli odborníci to ve svém oboru, v mém případě technickém, ale v reálném životě zcela nepoužitelní. Ale takoví lidé nemohou dělat premiéra.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2070
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Politický koutek

Příspěvek od GeneHawkins »

ledahovno
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27218
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

A kdo může? Fašounek s knírkem nebo miliardář?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3428
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Od GH mi to nepřekvapuje, ten nedal dohromady nikdy víc, než jednotlivé výkřiky do tmy =)) Ale pro tebe Bobe, tyhle odpovědi na pokus o debatu nejsou důstojné. Máš na víc. Nemusíme spolu souhlasit, ale neměli bychom klesat na úroveń IV.cenové skupiny. Tak snad příště ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3288
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Politický koutek

Příspěvek od mattonecz »

4. cenova je pro tebe nedosazitelna meta
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27218
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Já se ptám zcela vážně. Když už kádruješ, kdo nemůže….
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3428
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Není to kádrování, je to kritika voleného představitele, který šel do politiky, a tedy se svojí kůží na trh. Na tvoji otázku, kdo tedy může být premiérem, použiji parafrázi tvé reakce před pár dny: Nemám povinnost a dokonce ani potřebu ti odpovídat.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2070
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Politický koutek

Příspěvek od GeneHawkins »

jerry píše: čtv 25 led 17:43 Od GH mi to nepřekvapuje, ten nedal dohromady nikdy víc, než jednotlivé výkřiky do tmy =))
Těmi "výkřiky do tmy" myslíš to, jak jsem tě usvědčil ze lží a hlouposti?
jerry
Letec
Příspěvky: 3428
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Ne, chytal jsi jízlivě za slovo, aniž bys pochopil, co mám na mysli, jak je ostatně tvým zvykem. Ale nic to nemění na skutečnosti, že chybu udělal Fiala. Pokud by tomu tak nebylo, proč by to sám neuznal a omlouval se.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět