Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

Kde nic není, ani smrt nebere aneb proč marnit energii hledáním racionální roviny jednání tam, kde jde čistě o projev nízkoúrovňových emocí, v tomto případě hlavně hněvu, který hned přešel ve strach z výrazné fyzické převahy "protivníka". Pán se prostě potřeboval "vyřvat" ze svých frustrací a vás mylně považoval za vhodný terč.
Berme to z té "lepší" stránky - pokud s těmi projevy intenzivního hněvu nebude pracovat, spíše dříve než později se na jeho tělesné úrovni dostaví "mrtvice" a alopatický byznys bude mít dalšího "bonitního" zákazníka (pokud to přežije). A to se vyplatí. $-)
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Stepan píše: úte 06 čer 23:04 Já na to dycky nestíhám čumět. Třeba chápu, když někdo bliká / troubí při proplétání se vláčkem. Idioti jedou všichni 75, nalepený jeden za sebou, najednou je předjet nejde a při předjíždění jednoho podruhým holt ten předjížděnej musí jít trošku na brzdy. O tom, že jede jako trotl bohužel "neví", tak je spravedlivě rozhořčen.
Obecně cesty kolem Pardubic / Hradce nebo od Jihlavy na Znojmo mi v tomhle přijdou nejkouzelnější :)
Ale když někohopřejdedu tak, že o tom ani nemůže vědět a stejně se vzteká jak šulin, jenom protože je tam omezená rychlost / plná čára / odbočovací pruh (...) nerozumím... Dyť se ho to předjetí vlastně vůbec netýká.
To jsou ti, co mají potřebu vychovávat :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

Na mě si jednou strejda v Zafiře, otvíral hubu, že jsem ho předjel vysokou rychlostí a že se lekl...
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Zajda »

Mě nikdo zatím nic vysvětlovat nepřišel ale nejagresivnější po předjetí byl důchodce v Puntu. Ze svých 40 v obci zrychlil na mých 60, visel mi na nárazníku, blikal a gestikuloval :D
《》
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

odbocuju doprava na hlavni, kde jsou dva pruhy a jedu rovnou do leveho protoze budu za chvili odbocovat doleva. Pani, co stala v krizovatce naproti a odbocovala doprava jela suverenne do toho stejneho pruhu, aniz by mi dala prednost a vtipne bylo, ze na me zacala troubit driv, nez ja na ni 😁
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

to je běžné... Ale i tady je jeden, který ze sebe dělá experta a řazení do pruhů na křižovatce mu dělá problém ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2043
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od GeneHawkins »

Že ti to dělá problém, to se stává. Ale že si nenecháš poradit, je horší...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Pošleš takhle maila do dvou servisů BMW s žádostí o termín na servis a po týdnu, resp. 14ti dnech zjistíš, že na tebe oba servisy serou. Že já si nekoupil raději Ducati :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Snowman000 »

Vy***** Slovinci a ich dialnice.

Tak jak kazdy rok ked cestujeme z BA do HR tak ideme cez Slovinsko a tak jak vzdy nakup znamky cez https://evinjeta.dars.si/sk/druhy-e-vignet.
Po par minutach o 30€ lahsi ale s dialnicnou na 30 dni (ideme na 10 noci) a vybavene. Na dialnici v SLO za chvilku majacky a vraj mam zlu znamku.

Takze oni si vymysleli, ze od tohoto roku, kazde auto ktore ma karoseriu nad urovnou kolesa vo vacsej vyske ako 130cm musi mat dialnicnu znamku raz tak drahu ako osobak (obytnaky z nejakeho mne zahadneho dovodu ale nie). https://evinjeta.dars.si/sk/odmerane-vozidla
Takze pokuticka 150€ za to ze "nemam" znamku a dalsich 60€ za znamku na Multaka.

PS: A to mam stastie, ze ma zastavili a vybavili na mieste, kedze system je automatizovany a keby ma nezastavili tak mi to pride 2x domov (cesta tam a spat)

PS2: Hlavne ze pri vybere znamky vkladam SPZ a ziadne upozornenie, ze halo je Multivan, ale mytna brana, uz si podla SPZ krasne vyhlada, ze to Multivan je :-w

PS3: Ano ja viem, stacilo trosku pozornosti pri kupe a usetril bych si to cele, ale nech mi do p***** niekto vysvetli, preco by som kvoli tomu dovodu (ocividne vycucanemu z prstu) mal platit raz tak drahu znamku?!

Nasrat, do toho vaseho predelakova nevkrocim uz ani omylom ~x(
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od rhinos »

asi tvůj email nedokazoval ,že jsi dostatečně bonitní :D
V Praze?
Renocar jsi zkoušel? Ten jsem vždycky považoval za solidní ,alespoň co mám zkušenost s Brnem
Citroen C4 GP
Odpovědět