VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

Já teda včera málem zemřel ne kvůli sněhu, ale kvůli sypání. U nás v okolí je móda každou silničku mínus pátý třídy pomrdat štěrkem jak kdyby se tam chystalo asfaltovat a vono když člověk za zatáčkou nevytuší, že tam toho najednou bude zase kupa, tak se dosti nepříjemně sklouzne :D

a k těm nájezdům -> Na konci února jsem dělal olej ve 104kkm, myslím, že do konce roku ještě stihnu tu ve 149-150... + 10-15k na dalších autech.
A paradoxně mám pocit, že čím víc jezdím, tím častěji se dostanu do nějaký prasácký situace.
Tuhle jsem před sebou na okresce tlačil GLC43. On teda zpomalil, že mi uhne, tak jsem na to šlápnul a ta dvoulitrová naftička vůbec nezatáhla tak, jak bych si představoval. Tak koukám na budíky a ono tam 150. Jsem myslel, že jedem tak kilem....
Dřív se mi to nestávalo, tak nějak jsem tušil kolik jedu. Ale člověk si strašně rychle zvyká. Spolujezdci jsou občas výrazně nervóznější než dříve.
Jezdit daily v něčem, co dovoprady jede, mohlo by to asi rychle skončit průserem 8-x
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: VZKAZY

Příspěvek od M.Z. »

na okruh někdy jezdíš?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

Nikdy, se bojím :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: VZKAZY

Příspěvek od M.Z. »

No tak začni, žádná praxe ti nedá to, co zažiješ na limitu na okruhu, naučíš se cítit, kdy to gumy začínají vzdávat apod. Dobře investované peníze a získáš daleko větší jistotu i na okresce. Mám ti dát vědět, až začnou zase na jaře akce? :)
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

Není potřeba, jsem posera a hlavně by mě to asi ani moc nebavilo. To spíš nějakou zimní klouzačku na polygonu :-)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
delphin
Pan Řidič
Příspěvky: 216
Registrován: pon 04 črc 23:01

Re: VZKAZY

Příspěvek od delphin »

Dneska ráno D46 směr Vyškov - Olomouc. Místy mlha a cca 10 řidičů jen na denní svícení bez zadních světel. Díky těm několika co po probliknutí rozsvítili, následně i poděkovali.
Tentokrát je jeden dík i policajtům v novém označeném Superbu, co jeli s VRZ a jen co jsem viděl já, tak před dvěma temnými jezdci zpomalili a na majácích jim ukázali příkaz "Rozsviť světla". Já bych asi s tím řidičem Subaru, co za nimi jel skoro minutu bez světel a koukal na ten nápis, asi tolik trpělivosti neměl a rozsvítil mu stopku.
Netrvám nezbytně na mlhovkách, zejména zadní je při běžném rozestupu protivná, ale obrysovky se vzadu opravdu hodí.
Nejdřív Pionýr, pak Favorit, Fabia, Focus, Superb, Kodiaq a teď Octavia se Superbem. Ale Pionýr mi pořád zůstal...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: VZKAZY

Příspěvek od M.Z. »

To je pak těžko někoho upozorňovat, když si nevšimne ani upozornění, z policejního auta #-o
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: VZKAZY

Příspěvek od petr_riha »

Tak třeba myslel, ze tam cajti píšou, jaky film zrovna dávají. I když pravda, to by za názvem byly ještě % z ČSFD.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 448
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: VZKAZY

Příspěvek od PepaSFI »

Hezké setkání s lepičem. Národní kratochvíle, lepení, neboli jízda se zcela nedostatečným odstupem je zvláštní jev. Co ty lidi k tomu vede, to mi hlava nepobírá. Ale tenhle byl obzvláště hodnotný případ. Obvykle strašně nadávám ale tentokrát jsem se skoro až bavil.
Jedu takhle v sobotu před polednem z nákupu a najednou, kde se vzal, lepič, šedý Pasat. Jo někdo řekne že tohle škatulkování je nesmysl ale projděte se někdy po parkovišti, většina Pasatů má děsně postřílený předek od kamínků. Ale k věci. Lepič se lepil aniž by měl důvod. Nejel jsem zrovna pomalu, klouzačka mě baví a Pandisko umí pěkně zatnout drápky, většinou přes 70, což na sněhem pokryté silnici myslím stačilo. No fajn, spěcháš, tak mě předjeď, já s tím nemám problém. Provoz minimální, místa dost a on nepředjíždí. Koukám na něj, on stěrače zapnutý protože od kol se zvedal mrak špinavého sněhu a všecko mu to lítalo na auto. No fajn, trochu uhnu abys viděl že fakt můžeš předjet. Jak jsem uhnul z vyjeté stopy, příval hnusu od kol se znásobil. A on furt nepředjíždí. Ani nezpomaluje. A to mu vydrželo dokud jsem po několika kilometrech neodbočil.
Můj ty světe kulatej, že je někdo debil a lepí se i na klouzavým, s tím se nějak vyrovnám. Ale že je někdo tak vypatlanej, že není schopnej předjet nebo ubrat když se na něj valí záplava špíny, to je fakt výkon. Říkám si, co ten člověk má v hlavě? Když nedokáže reagovat na takovou banalitu, co asi udělá až nastane něco složitějšího? Vyhne se překážce? Zabrzdí včas? Dá přednost? Nají se příborem aniž by si vypích voko ?
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: VZKAZY

Příspěvek od Zajda »

Zřejmě si myslel že závodíte a byl spokojený jak se tě drží.
《》
Odpovědět