Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od retron »

Němci sice mají čistější silnice ale zase brutálně solí solankou, ale už se to rozmáhá i u nás, v pátek v poledně při 8,5 stupňích tuhle sračku rozlejvali na barrandovské estakádě
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Jj, v zimě si nevybereš. Nejdřív si cestou na Železnou Rudu otlučeš spodek a někdy rozbiješ sklo kameny. Sype se tam hrubým stěrkem. A pak si v Bavorsku totálně prosolíš auto. Běs.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 448
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od PepaSFI »

a nejvíc budeš nadávat když to nebude ani posypaný ani posolený
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1377
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Předseda »

řidičBOB píše: sob 26 lis 11:39 U nás vedle firmy drtí suť. Z bláta rovnou na silnici. Nikdo to neřeší. Ani městská část a ani majitel firmy. Řidiči už vůbec ne.
Už pár let koketuji s myšlenkou, je práskat…
Patočkova, za vyjezdem z tunelu, tak tam něco geosan bagruje a silnice zamrdáná jak kdyby to byla polňačka. Minulou neděli už tam byla hlídka MP a hned v týdnu jsem viděl jak tu silnici čistí kartáčové auto.
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od petr_riha »

V Německu i Rakousku jsem si přiapadal už před nějakými 15-20 lety, jako v jiném světě. Traktor vyjel z pole, borci s košťaty zametli silnici, vapkou se umyl traktor od bláta a bláto se sepralo zpět na pole a teprve pak pokračoval dál v cestě. My jsme se za tu dobu neposunuli ani o centimetr dál, silnice neustále zasrané a nikdo to (až na výjimky popsané výše) neřeší.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

PepaSFI píše: ned 27 lis 15:43 a nejvíc budeš nadávat když to nebude ani posypaný ani posolený
Však také debata začala tím, jak je zima hnusné období.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

retron píše: ned 27 lis 13:09 Němci sice mají čistější silnice ale zase brutálně solí solankou, ale už se to rozmáhá i u nás, v pátek v poledně při 8,5 stupňích tuhle sračku rozlejvali na barrandovské estakádě
Protože ŘSD mluvka říkal, že jedou metodu podsolování :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Poslední dobou mě to Waze hrozně sere! Jediná nehoda v Pze a ono mě to pyčo táhne přesně tamtudy. A to mi dělá furt :-(
Přílohy
E634F5B6-1B86-430A-BAE8-8EB319381CBF.jpeg
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Arkis »

Waze to někdy dělá naschvál. Potřebují ověřit, že tam daný problém pořád je, tak tam několik aut pošlou. Taky mám pocit, že to bývám většinou já.
Uživatelský avatar
rutak11
Pan Řidič
Příspěvky: 224
Registrován: ned 06 kvě 01:59

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od rutak11 »

Taky se mi to děje. Řešení to má, vyvolávat nabídku alternativních tras manuálně.
Dělám to automaticky na pravidelných cestách kde vím, že by mohl nastat problém (tj. např. po výjezdu z Benešova směr Praha, jestli D1 nebo sjet u Poříčí nad Sázavou a okresky směr Jesenice).
Odpovědět