Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od retron »

hele taky jsme byli dost nedůvěřiví, když takhle po LI holku kontaktovali, ale na třetí pokus fakt proběhl nějakej videocall ohledně retailu v CZ a poslali asi 200 USD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

HondaMan píše: pát 25 lis 10:45 Obráceně. Oni mi nabízí prachy, a ne úplně špatné, za mé znalosti.
Je to i +- v oboru, kterému se věnuji.

Jen mě překvapilo, že je to několik nabídek v krátké době. Všichni chtějí registraci a bankovní údaje, aby mi mohli poslat prachy...
Nemáš u zaměstnavatele podepsaný něco, co ti přesně zakazuje tohle dělat?
Compliance v korporátech má dycky spoustu času na blbosti :D

Nebo, úplně z jinýho soudku, příbuzný kadeřnici takhle začali během lockdownu volat úplně náhodný čísla. Samý vysoký manažerky z Prahe, co mají zrovna cestu kolem našeho prdelákova na meeting ohledně koupě celýho známýho vesmíru a nutně potřebují, aby příbuzná navzdory lockdownu nakopla provozovnu a něco jim vytvořila na palici.
No tak je všechny pro sichr poslala do prdele :)
Tak že by něco z finančáku? :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od HondaMan »

Retron: díky, tohle je "taky" e-commerce. Posledni nabidka se tváří i vcelku seriozně. Asi to zkusím 🙂

Stepan: mam zakazanou přímou konkurenci. Consulting/Advisoring... je ok.
Posledni firma ma HQ v NY a podle streetview tam vlajou i nejaky jejich vlajky a tak...
2.9T RWD
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od petr_riha »

Tak pokud nabízejí, tak jim číslo účtu dej. Zakázané od firmy to nemáš, číslo účtu možná osobní údaj je, ale absolutně nezneuzitelny - ať se tedy případně valí kde chce (dá se na par kliku snad u všech bank snad kromě KB a UCB založit nový, který případně zrusis obratem).

Já kdysi takhle dostal během krátké doby několik zahraničních nabídek na práci, aniž bych měl LI. Proste se svět zbláznil. A jedna, která se mi zdála fajn, jsem odepsal a za 14 dni se stěhoval na druhy konec Evropy. Svět je malý a bláznivý.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1377
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Předseda »

Tušíte někdo, jakou reálnou slevu lze nyní zístkat při nákupu novostavby? Už teď např u 3kk za 10 mio dává developer skrytou slevu 4-5% v podobě 0,5 mio na výbavu interieru nebo parkovací stání v ceně. Ale nikde se mi nepodařilo vygooglit, že by někdo zmiňoval kolik nakonec slevu dostal.
Chápu, že poslední roky slevy nebyly, ale už teď za poslední rok je na portalu cenovémapy vidět, že slevy byly i přes 10% ale i 20% (Praha, panel).
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

Velikost slevy přece vůbec neurčuje výhodnost nabídky... :(
Nicméně, šel bych po nějakých malých zoufalcích, který tlačí financování. Central asi nebude mít moc důvodů prodávat pod cenu :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jerry »

Počkal bych, na jaře to půjde dolů. Až pochopí, že nemáme nejhorší za sebou, ale před sebou.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Brus »

ac nerad, tak s tebou souhlasim
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od mattonecz »

taky bych počkal, nehoří li to. ačkoliv pokud vyhraje bureš a bude tlačit úroky dolu místo nahoru, tak to nepomůže
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1377
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Předseda »

Kucí otázka zněla ale úplně jinak ;)
Odpovědět