VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: VZKAZY

Příspěvek od pavproch »

God Bless neomezené tarify... přišlo mi souhrnné vyúčtování za všechny mobily ve firmě, zdálo se mi to nějak moc - študoval sem a je to OK, ale.... fšichni mají (v rámci neomezených tarifů) vyšší desítky hovorů za měsíc v souhrnné době trvání vyšší desítky až jedna stovka minut. Ale největší lempl ve firmě je furt s telefonem u ucha (zřejmě pomáhá drahé přebírat hrách po telefonu, jiné vysvětlení nemám) = má skoro 200 hovorů za měsíc v souhrnné době trvání přes 1200minut. Uffff, zaplaťpanbu za ten tarif.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: VZKAZY

Příspěvek od petr_riha »

Krasných 20 hodin čistého času. Snad mimo pracovní dobu.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: VZKAZY

Příspěvek od HondaMan »

Schválně jsem se podíval do telefonu. Včera 20 hovorů, za poslední 2 roky co mám telefon protelefonováno 610 hodin + Teams + webex + ...

20 hod/měs mi zase tak moc nepřijde.
2.9T RWD
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: VZKAZY

Příspěvek od petr_riha »

Tak já to pochopil tak, že lempl = není to povoláním telefonista, ale lempl řešící pravděpodobně soukromé věci.

Jinak pracovní hovory accounta, meety/cally projekťáka atd. v trvání 20hod./měs. moc nejsou.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: VZKAZY

Příspěvek od pavproch »

Ne, lempl = jde mu všechno (pracovní i nepracovní) strašně pomalu a s problémy. Ale (většinou) tydlifonuje až po pracovní době = nemám mu co vytknout.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: VZKAZY

Příspěvek od petr_riha »

pavproch píše: stř 05 říj 15:29 jde mu všechno (pracovní i nepracovní) strašně pomalu a s problémy.
Tak pokud mu jde všechno pomalu, tak i ty telefony. Tím se to vysvětluje, proč volá tak dlouho.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: VZKAZY

Příspěvek od pavproch »

Ty jo.... juniorka je fprváku na dochtora na Masárně v Brunnu, na víkendy yezdí dom a "drtí" 24/7 anatomii a latinu - já si dycky myslel, že ty scény v Básníkách sou filmařská nadsázka, nejsou... ani omylem. Hluboce, ale opravdu hluboce před ní smekám, cesta za dochtorským titulem rozhodně teda není "dávačka" jako byl (můj) prvák (a potom i ostatní ročníky) na ynženýra na VUT. ^:)^
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: VZKAZY

Příspěvek od Lachende Bestien »

S jejím zázemím je téměř jisté, že jí motivace k velmi obtížnému studiu alopatické medicíny vydrží, i když většinu namemorovaných údajů dávno zapomene, případně jsou či budou zastaralé a neplatné.
Nicméně anatomické znalosti na jsou určitě důležité a latina se pak v praxi bude hodit k vyplňování diagnóz a anamnéz tak, aby jim pacienti prakticky nerozuměli, což je zase přínosné ke zvyšování ponížené úcty většiny pacientů k čarodějům v bílých pláštích, co míchají tajuplné lektvary a hovoří nesrozumitelným mrtvým jazykem.

Edit. Celkem jsem se jednou pobavil po nějakém vyšetření, kdy jsem se snažil neúspěšně luštit zkratky v mrtvém jazyce v popisu diagnózy, aby mi to pak pídoktorka stejně prakticky nebyla schopná vysvětlit v rodném jazyce.

Ale je to jistě pochopitelné - kdyby třeba místo termitů jako "dorzální, laterální, ventrikulární..." použili srozumitelné "zádový, boční, komorový.." úroveň zbožné bázně a bezpodmínečné poslušnosti většiny klientů před bělokněžníky by se rozhodně snížila.

Ještě v englišově spíči to celkem dává smysl, tam přejali v psané formě spoustu latinských výrazů doslovně a jenom jim dodali škodolibě a úmyslně obtížnou a proměnlivou výslovnost. Ale f češťiňe fagt ne.
Naposledy upravil(a) Lachende Bestien dne ned 16 říj 22:50, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Medina nikdy nebyla prdel…
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: VZKAZY

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: úte 14 čer 10:39 Tohle mi připomělo... pod Hňupiskem se asi před měsícem objevila odstavená CRV, před nedávnem z ní zmizely značky a vzduch z kol - sem zvjedaff kdy nastane podobný "rozklad" jak u té 3er.....
Tak ta CRV se kupodivu rozkladu nedočkala ani po čtyřech měsících, ještě minulý týden tam stála na prázdných kolech bez RZ ale jinak netknutá sběrači kovů. No a fčíl sem tam jel zas a... zmizela, už tam není.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět