Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

matt1 škoda, že ses nenarodil dříve v idylických časech Rudého práva, to by sis liboval. :ymdaydream:

A svou těhotnou partnerku vystavuješ riziku nakažení v potenciálně nejnebezpečnějších promořovacích zónách jako jsou velkoprodejny nadnárodních kokotrporátů plné podřadných infekčních bezzubých socek?
To asi nebudeš ten největší yntelygent, jak se tu prezentuješ.

Jinak tvé lepší polovičce přeju bezproblémový porod dalšího dluhového nevolníčka do systému. :ymhug:
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Koronavirus

Příspěvek od mattonecz »

LB jako prvni do seznamu “nepratel” :D tvoje blitiny me fakt neba
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

:-h
Naposledy upravil(a) Lachende Bestien dne čtv 14 říj 21:43, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Koronavirus

Příspěvek od GeneHawkins »

Lachende Bestien píše: stř 13 říj 18:52 matt1 škoda, že ses nenarodil dříve v idylických časech Rudého práva, to by sis liboval. :ymdaydream:

A svou těhotnou partnerku vystavuješ riziku nakažení v potenciálně nejnebezpečnějších promořovacích zónách jako jsou velkoprodejny nadnárodních kokotrporátů plné podřadných infekčních bezzubých socek?
To asi nebudeš ten největší yntelygent, jak se tu prezentuješ.

Jinak tvé lepší polovičce přeju bezproblémový porod dalšího dluhového nevolníčka do systému. :ymhug:
GeneHawkins píše: čtv 07 říj 22:17 Kecáš blbosti, ty králíku...
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

Králíka máš v trenkách, zaseklá gramodesko. i-)
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Koronavirus

Příspěvek od GeneHawkins »

Přesně tak, mám tě tam.....
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

Takže pro upřesnění - ty si tedy myslíš, že máš ve svých trenkách mě a králíka domácího nebo dokonce i divokého?
Pak jsi buď spící velryba, které se zdá podobně bizarní sen, nebo by sis do čaje místo citronu neměl kapat LSD. ~o) @-) :ymalien:
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/vo ... y-40375085

Ti zkorumpovaní političtí, masmediální a pharma corp šašci plodí furt dokola tytéž slovní hovna - zkracování platnosti strašně užitečných "testů" na certifikaci dočasné nesmrtelnosti (čti "máme nahrabáno málo miliard ze ZP"), úmyslné vyvolávání strachu děsivými scénáři, za které nenese nikdo ani zbla zodpovědnosti, neustálé opakování, jak málo pokusných králíků si nechalo v pominutí smyslů vpravit do krve experimentální sloučeniny a falešné bědování, jak budou oddělení JIP v nemocnicích praskat ve švech, když se právě tyto vysoce ziskové provozy snaží alopatický byznys s nemocemi udržet co nejvytíženější. :ymapplause:
Aby chudák loutkový Ken nedopadl jako Standa mašinfíra, co to myslel tak upřímně - nejeví se jako člověk s dostatečně oplechovaným žaludkem a pevnými nervy na tu neustálou přetvářku, lhaní a zamlčování důležitých skutečností. :-?
x-f
Autoškolák
Příspěvky: 66
Registrován: stř 22 bře 10:50

Re: Koronavirus

Příspěvek od x-f »

Hm. Vystříkat jsem se nenechal a nemám to v plánu.

Vzhledem k tomu, že za celou dobu co tahle móda frčí a je možnost jít si nechat udělat certifikovanej PCR a antigen jsem absolvoval přesně nula testů, tak na mě zkrácení jejich platnosti má potenciál nátlaku taktéž přesně nula.
x-f
Autoškolák
Příspěvky: 66
Registrován: stř 22 bře 10:50

Re: Koronavirus

Příspěvek od x-f »

mattonecz píše: stř 13 říj 09:47 já mluvil o konkrétních situacích, a je prostě realita, že v neděli sem viděl bez roušky samý od pohledu divný lidi. a ono když vidíte třeba fanoušky volnýho, tak to taky od pohledu neni uplně ok skupina, a tyhle dvě skupiny se dost prolínaj, že.

no a pak čtete, jak lidi na smrtelnym lůžku v nemocnici chtěj teda očkovat.. každý svého štěstí strůjce.
Něco podobnýho jsem už taky někde četl, když se mě jeden snažil přesvědčit, že množina odpíračů očkování se prakticky shoduje s množinou voličů SPD.

Když jsem ho konfrontoval s faktem, kolik lidí odevzdalo hlas SPD a kolik lidí v ČR se nenechalo naočkovat a že mu to jaksi nevychází a je tam dost zásadní diskrepance, tak přestal reagovat.

Ono je teď vůbec populární "odmítače" dehonestovat a zesměšňovat. Řada lidí se domnívá, že je tak lze donutit. Slovo "odmítač" je poslední dobou automaticky ve stejné větě následováno výrazy jako popírač covidu, konspirační teoretik atd. Dokonce jsem viděl článek, který začínal větou ve smyslu "odmítači očkování, povětšinou konspirační teoretici a popírači holkaustu". Prostě kdo si nedal včelku, je automaticky blázen co věří na čipy ve vakcíně, 5G vysílače, placatou zemi a popírá holokaust.

Mám okolo sebe spousty nenaočkovaných a ani jeden není konspirátor. Většině je to prostě jen jedno. Nepodlehli hysterii, nejsou vyděšení a tak je jim nějaký očkování prostě jen ukradený.
Připomíná mě to ten vtip o pražákovi a brňákovi. "B: My si o vás myslíme, že jste namachrovaný ko****, haj**. Co si myslíte vy o nás? ... P: NIC".

Nevím v kterým prdelákově bydlíte, že se vám tam courají socky bez roušek, ale já když vlezu v Praze do nákupáku, tak tam moc socek nepotkám a ti co je nenosí, nebo nosí symbolicky na bradě jsou průřez populace od dětí, přes mládež a lidi v produktivním věku až po důchodce.

Pokud vás to všechno tak děsí, tak vhodné řešení by bylo nelézt ven, zalézt si doma někam do kouta a počkat pár let jestli to nepřejde.
Odpovědět