VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5500
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

Jestli toto čte ten sympatický pán, a jeho teple vyhlížející spolujezdec, se stříbrnou oktávii na brněských značkách, kteří se dnes kolem 6. hodiny odpolední motail na trase Pelhřimov-Jihlava, mám pro ně jednoduchou připomínku.

Jezdit 70 mimo obec (do zatáček 50) a pak to dohánět 110 v obci, je naprosto idiotská praxe. Až se mi příště budeš lepit na nárazník, "přeběhne" mi přes cestu kočka a ten tvůj leasingovej křáp si budeš tahat z mýho kufru. Blbe.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5500
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

Na dálnici kolem Zlína, na nožním tempomatu nastaveno 170km/h dle GPS, předemnou výrazně pomalejší golf, dávám blinkr a řadím se do rychlejšího pruhu. Hned po tom vyprasí zpoza pangejtu Passat a bere si na tabuli toho golfa.
Díky :)
Naposledy upravil(a) Stepan dne úte 21 čer 09:54, celkem upraveno 1 x.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2440
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: VZKAZY

Příspěvek od Brus »

Odkdy je kolem zlina dalnice?
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5517
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: VZKAZY

Příspěvek od M.Z. »

:) přesnější by bylo, dálnice končící v Otrokovicích.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5500
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

jel jsem do zlína, sjel jsem z dálnice a cca za 10 km už jsem byl ve zlíně. Nejezdím tam často, nevím jak přesně to vede. Kdyby to joo někoho zajímalo, tak kouknu do historie, kudy jsem to jel
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2569
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: VZKAZY

Příspěvek od Vrooom »

Dnes jsem potkal cernou 993 v tomto GT stylu (nadstavce prahu, podobny mega kridlo vzadu, myslim ze i s ramem uvnitr), vic BAD ASS auto jsem snad vzivote nepotkal :x Byla na olomoucke znacce, tak ji snad jeste nekdy potkam.

Obrázek
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5500
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

Ve 200 na D1 kolem nás prolítl Hellcat a naprosto bez zaváhání nám ujel. Nějaký US bond? :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27129
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Tak jsem udělal asi 1000km po A, D a IT do své dovolenkové destinace. Za těch 1000km jsem potkal jediný stacionár a ten byl v protisměru na Brenneru. Jinak žádné lasery nebo skrytý dohled pomocí stovek neoznačených aut s radary. A to je např. přes celé Rakousko IG-L 100kmh a z Brenneru až po Bolzano 110kmh. Prostě nikde nic.
Je zcela evidentní, že pořádek na silnicích si lze sjednat i jinak, protože nehodu jsem viděl jedinou a to byla ta nahoru na Brenner, kdy hoši zipovali, až se nabourali :-)
Možná by nějaká inspirace nebyla špatná...než se pořád zaobírat změnou bodového systému, zvyšováním pokut nebo maskováním výstražných světel - jak známo z minulosti, tohle je opravdu neučinné a nikdy to k ničemu nevedlo.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3473
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: VZKAZY

Příspěvek od honziss »

Ja se na vesnici v hospode ukecl ze mam v aute genevo a okamzite jsem byl pasovan na nejvetsi ridicsky prase v okruhu minimalne 1 bambilionu kilometru. Je to smutny, ale v podvedomi beznych obcanu je zakodovano, ze rychlost zabiji a soucasna PR cinnost PCR a MD evidentne miri zcela neomylne na tu spravnou cilovou skupinu...to by clovek blil :/
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27129
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Bohužel ANO :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět