F1

Formule 1, MotoGP, WRC a další vysokooktanové libůstky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mr.Semtex
Pan Řidič
Příspěvky: 234
Registrován: čtv 17 úno 09:30

Re: F1 2011

Příspěvek od Mr.Semtex »

Má řesně takovou techniku, jakou si společně s týmem na tuhle sezónu připravil, ale jinak mu fandím, i když jsem "zaslepen nenávistí".. :D
Naposledy upravil Mr.Semtex včera, dnes a zítra, celkově neupraveno 3x
Uživatelský avatar
Mr.Semtex
Pan Řidič
Příspěvky: 234
Registrován: čtv 17 úno 09:30

Re: F1 2011

Příspěvek od Mr.Semtex »

Nádherná podívaná dneska.. :x
Naposledy upravil Mr.Semtex včera, dnes a zítra, celkově neupraveno 3x
0xf
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: pon 02 kvě 11:48

Re: F1 2011

Příspěvek od 0xf »

Monako bylo zajimave... skoda ze lidi jako ham a msc neni vice... Jsou to ti spravni rvaci mezi krouzici... A skoda ze formule je tak oklestena jak je ani pneu to nezachrani... neb ta umela podivana je takova nejaka krecovita...
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: F1 2011

Příspěvek od mmira »

jsem se ted nedavno dival na profily tri jezdcu minulosti, Grahama Hilla, Jima Clarka a Jackieho Stewarta a myslim, ze v jejich dobe, byt to byl sakra nebezpecny byznys, byla F1 o mnoho zajimavejsi. uz jen tim, jak se spolehali na ciste mechanicky grip a temer v kazde zatacce jeli na hranici pretaciveho smyku.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3974
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: F1 2011

Příspěvek od HondaMan »

Především to byla výstavní síň moderní techniky. Dnes mají všichni všechno stejné, když někdo přijde s něčím zajímavým, tak mu to zakážou...

To mi na dnešní F1 vadí nejvíce a přiznám se, že letos jsem neviděl ještě ani jednu GP.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: F1 2011

Příspěvek od pjanda »

HM: Dokracelo to snad az na krajni mez umeleho dramatu. Prirozene drama pramenici ze zavodeni je pryc, uz je to jen divadlo. Souhlasim s tim, ze upadek predznamenalo prilisne omezovani technickeho vyvoje, to samo to v minulosti cinilo zajimave bez cehokoli dalsiho, navic prave to davalo nekomu skutecnou vyhodu, ktere mohl v zavode vyuzit. Dnes uz jsou vyhody jen umele, treba to, aby predjizdejici mohl mit jine nastaveni aerodynamik nez predjizdeny. To uz je vrchol...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3974
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: F1 2011

Příspěvek od HondaMan »

Já se přestal koukat cca 2 roky zpět. Vždy se naštvu, když slyším o nových pravidlech a omezeních...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
KoPP
Letec
Příspěvky: 1008
Registrován: sob 12 bře 14:14

Re: F1 2011

Příspěvek od KoPP »

a když se zakazuje kde, co... tak dejme povinnost mastit manuálem, alespoň když už nic, tak by se člověk mohl dívat na vytříbenou techniku řazení.

edit: F1 už nějakou dobu nesleduji... začíná to silně připomínat závody jedné stáje. Rozdíl mezi stroji nula nula nic...
Slow and serious
Uživatelský avatar
Vana
Letec
Příspěvky: 1064
Registrován: stř 16 úno 15:30

Re: F1 2011

Příspěvek od Vana »

King: já bych naopak řekl že mezi stájema jsou rozdíly dost velké
Uživatelský avatar
KoPP
Letec
Příspěvky: 1008
Registrován: sob 12 bře 14:14

Re: F1 2011

Příspěvek od KoPP »

nevím, říkal jsem, že jsem dlouho nic neviděl... ale co jsem sledoval posledně, tak to všem jezdilo tak nějak podobně, teda s vyjímkou "fixlujícího browna"

- spíš mě to začalo nudit a zjistil jsem, že se mnohem radši podívám na nějaké starší závody, kde se řídilo tak jak je mi to blízké, žádny launch control, žádné řazení tlačítky, driftíček nebyl vyjímkou, předjíždělo se furt... bylo to pěkně rozdělené, jedni byli rychlí na rovinkách druzí v zatáčkách... dnes je to cca stejné a rozdíly v autech jsou minimální a všechny jsou naladěny dost podobně, proto se taky nekoná: Já tě vezmu na rovince, ty mě v zatáčce a takhle si to 5x zopakujeme.
Slow and serious
Odpovědět