Místo pro driftování

Formule 1, MotoGP, WRC a další vysokooktanové libůstky.
Odpovědět
antibol
Adept autoškoly
Příspěvky: 11
Registrován: pát 11 zář 15:53

Místo pro driftování

Příspěvek od antibol »

Dobrý den, je někde v Praze nebo její okolí nějaký prostor, kde by se dalo driftovat bez omezení ostatních lidí ? Nějaký opuštěný plac, kde nikoho nebudu rušit ?
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Místo pro driftování

Příspěvek od honziss »

antibol píše:Dobrý den, je někde v Praze nebo její okolí nějaký prostor, kde by se dalo driftovat bez omezení ostatních lidí ? Nějaký opuštěný plac, kde nikoho nebudu rušit ?
Strahov, když jedeš z Malovanky, tak napravo od stadionu, velkej plac, akorat trochu nakloněnej.

Střešní parkoviště OC 6ka, akorát místní ostraha volá PČR, která se pak pokouší dělat bububu :D ale jinak je to místo bezpečný, protože je tam minimum sloupů, málo aut, který navíc parkujou kolem vchodu a nalakovanej beton v kombinaci s vodou nebo sněhem funguje ja kluzná plocha na polygonu, tj bude ti stačit malá rychlost a jedny gumy.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Místo pro driftování

Příspěvek od oxik »

Pražáci rádi Džbán :)

Jinak přidám svojí zkušenost z Plzně - parkoviště u Techmania.. nestíhali jsme představení a tak jsem autu trošku dával.. od závory na parkovišti až k vybranému místu..no ještě, že jsem začal brzdit včas, sklouzl jsem se dobrých 30 čísel a zastavil přesně před betonovou zdí :D Při odjezdu si pak zapracovalo DSC, ale to už bylo chtěné :D
Uživatelský avatar
karelpipa
Pan Řidič
Příspěvky: 348
Registrován: pát 26 srp 13:37
Bydliště: Prag

Re: Místo pro driftování

Příspěvek od karelpipa »

On i ten Strahov je jen pro místní dopravu nebo obsluhu. I tam hrozí PCR
https://www.youtube.com/watch?v=i6iSAwLsApM
Moje kolo s Imprezou :))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Místo pro driftování

Příspěvek od honziss »

karelpipa píše:On i ten Strahov je jen pro místní dopravu nebo obsluhu. I tam hrozí PCR
To je pravda, nicmene se to tam +/- toleruje, dokonce jsem am videl nacvicovat i autoskolu obcas.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Místo pro driftování

Příspěvek od řidičBOB »

no, právě bych neřekl, že Strahoff je tolerován... Dříve nebo později někdo zavolá PČR. PRvní ale dává pouze varování...pokud se ale vrátí a nachytají tam stejná auta, tak už je to za nějaký ten poplatek do rozpočtu Bureše.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
antibol
Adept autoškoly
Příspěvky: 11
Registrován: pát 11 zář 15:53

Re: Místo pro driftování

Příspěvek od antibol »

každopádně děkuji za odpovědi :ymhug: a doufám, že se něco normálního bez rizika najde :)
Odpovědět