Jak se stát automobilovým závodníkem ?

Formule 1, MotoGP, WRC a další vysokooktanové libůstky.
cajoch
Autoškolák
Příspěvky: 80
Registrován: pon 22 říj 16:19

Re: Jak se stát automobilovým závodníkem ?

Příspěvek od cajoch »

DomiWhetstone píše:Ahojte mám takovou nevšední otázku. I když je to takový klukovský sen tak jsem se rozhodl že bych se chtěl plně věnovat závodění páč mám talent na řízení bych řek a je na to docela nejvyšší čas, píšu sem o trošku rad od zkušenějších protože já vážně nevím jak na to.. Nejsem z rodiny která by mě byla schopna zasponzorovat na auto koncept závodní v řádech statisíců a kontakty z tohohle dění též nemám taky. Tak byl bych rád kdyby mi tu někdo dal pár rad kam se odkázat na vhodnější forum třeba či know how díky Dom. B-)
Bez peněz nijak, ledaže bys vyhrál něco jako GT Academy...:-)...a to bys musel bejt politicky korektní, hezkej, přijatelnej, mluvící jazyky a ještě slušně rychlej řidič.....

lidi co se živí kolem motorsportu ti řeknou že jezdí ti co mají největší peníze.....o talent nejde...sada gum na lehký auto stojí 1000€ a vydrží hodinu jezdit zajímavý časy....jedno kolo na okruhu závodního vozu vyjde na tisíce korun (náklady na sezonu/počet odjetých kol)...buď máš mecenáše (tatínka jako je třeba starej Abrhám), nebo máš prachy, nebo musíš bejt ultra a mít ultra štěstí....
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Jak se stát automobilovým závodníkem ?

Příspěvek od jerry »

Potomek habsburského rodu to umí za volantem závoďáku.
https://www.ferdinandhabsburg.com/ferdinand-habsburg-2/
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět