Laděný výfuk

O více i méně povedených úpravách originálu.
Odpovědět
Igori123
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 20 črc 21:54

Laděný výfuk

Příspěvek od Igori123 »

Zdravím, koukal jsem po nějakém laděném výfuku konkrétně né celou soustavu ale pouze koncový díl ale než něco bezhlavě koupím tak se chci poradit :)

Padly mi do oka výfuky od značky HKS a rozhoduju se akorát nad cenou a provedením.
Jde mi o hlubší zvuk / žádné kvílení tak jestli někdo má výfuk od téhle značky tak pište jak oživot :D
https://www.tuning-in.cz/univerzalni-vy ... l_to=&ppt=

popřípadně můžete doporučit jiný ;) a jak by měl vypadat? pořádná roura na lazení krůt před lídlem!

Né tedka vážně ,vstup/šířku navaření neřeším to si stejně budu upravovat ale jde mi o šířku koncovky minimálně 90mm nejlépe 100mm a více

A ano vím že k dosažení většího výkonu a zvuku je třeba víc než koncový díl ... auto na které to pujde má už tedka dostatečně "bublavý efekt" jenom to chci něčím podtrhnout/ ... taková třešnička na dortu jak se říká
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Laděný výfuk

Příspěvek od jirka87 »

Obávám se, že ti nikdo neporadí, dokud nenapíšeš na jaké auto, jakou motorzaci a za jakým účelem. Na nafťák je to zbytečný tak jako tak.

Pro běžný provoz asi cokoliv co projde na STK, což bude samo o sobě otázka.

Na závody už to bude asi jiná liga. Akrapovič (?) apod.

Namátkou mě napadá z masové produkce Remus, HKS, BSR apod...Z Českých například Layting, kdybys ukecal lidi v Creptusu, tak by možná udělali výfuk i na auto, byť se zabývají alespoň dle stránek výhradně motorkovýma výfukama. A Creptus je v ČR dost populární.

Jestli máš Civica nebo tomu podobnou věc, narvi tam bez přemýšlení výfuk z motorky a je to.

Nebo pokud jsi prase (jednou jsme asi byli všichni), tak tam nech holou trubku odpředu dozadu (kromě katu) a na konec si vraž plně průchozí "tlumič"...z motorky nejlépe. Leo Vince apod...Případně rezonátor/dynamizér apod..

Můj názor je nicméně takový, že to je naprosto k hovnu a stane se z tebe akorát dojná kráva pro chlupatý, sousedi tě budou nenávidět a kdybys kolem mě takhle projel, když mi bude spát děcko v kočárku, ta ti pošlu do čelního kombinačky.

Edit : pokud to máš na tu Celicu, kterou jsi tady diskutoval před půl rokem, takjinech v původním stavu. Jedině tak to auto bude mít nějakou cenu, protože jich je málo. A jsou to celkem slušivé vozítka. Soused ji má taky. Sice má najeto asi 500K, 2x to někdo lakoval a loupe se z toho kit, ale přesto je to za 30 prodejný...
bomar
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 20 zář 16:13

Re: Laděný výfuk

Příspěvek od bomar »

Mám ML 63 AMG a motor má silu dost. Zvuk v nižších otáček ale je sláby. Vy někdo kdo umí namontovat H trubky ve výfuku?
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5445
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Laděný výfuk

Příspěvek od M.Z. »

Já nevym...
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Laděný výfuk

Příspěvek od Jaggie »

tuznit se musi, at jde o jakoukoli karu (i Prius)

Obrázek
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Odpovědět