Samolepka na okně

O více i méně povedených úpravách originálu.
Odpovědět
Hol1c
Autoškolák
Příspěvky: 66
Registrován: ned 02 zář 22:11

Samolepka na okně

Příspěvek od Hol1c »

Ahoj chlapi,

Chtěl bych se zeptat, jak je to s STK a samolepkami na oknech? Když si dám samolepku (třeba 15x15 cm) na zadní boční okna, musí mít atest? A pokud by to bylo na čelní, nebo zadní okno? Třeba svislá samolepka na pravém kraji zadního okna?

Díky moc za všechny odpovědi. Projížděl jsem fóra, ale všude se píše něco jiného.

Děkuju

Tomáš
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Samolepka na okně

Příspěvek od jirka87 »

Já mám samolepky na úplně zadním okně 5.dveří celkem 2. Byť poměrně malé. Beru to tak, že co je mimo činnou plochu stěrače, to je nezávadné. Protože až mě zastaví PČR, nebo nevím kdo a bude nadávat, ať to sundám, tak nesundám ani hovno. Protože v zimě či v plískanicích taky nejsem schopen vidět dozadu místem, které není stěrač schopen setřít - tedy rohy okna.

Svého času byly populární samolepky, které jsou jednosměrně průhledné. To byla například kampaň piva Bernard.
http://img.mf.cz/478/238/2-Bernard.jpg

Často ji mají i autobusy (jenže u autobusu tím zadním oknem řidič stejně nevidí de facto nic).

A na zadní boční okna si můžeš dát co chceš. Nálepka není fólie. Pokud to bude kus kartonu zevnitř...Prosím...Pokud to bude stínítko pro děti..prosím...Cokoliv. Ty okna je možné prakticky klidně zastříkat černým sprejem, za tím si stojím. Pokud někdo nesouhlasí, uvítám věcnou argumentaci s odkazem na konkrétní vyhlášku.
Odpovědět