Jak vyčisti kola NEJRYCHLEJI a PERFEKTNĚ

O více i méně povedených úpravách originálu.
Odpovědět
BlackDetail
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: ned 10 čer 17:29

Jak vyčisti kola NEJRYCHLEJI a PERFEKTNĚ

Příspěvek od BlackDetail »

AHOJ !


koukejte na tohle : https://www.youtube.com/watch?v=TyT-TJFK0K8


pokud jsem někoho insporoval, i třeba jednoduchou angličtinou k sebevraždě :D
tak předem díky za podporu ve formě odběru na youtube!

ale jinak k samotnému videu, nejedná se o fake, opravdu to funguje! :) nebojte se vyzkoušet, a přestat mě hajtovat! :)

ale pro všechny hejtery: kde bych dnes byl nebýt vás :ymhug: :ymhug: :ymhug:

BlackDetail
Michal220
Pan Řidič
Příspěvky: 206
Registrován: ned 21 kvě 12:57

Re: Jak vyčisti kola NEJRYCHLEJI a PERFEKTNĚ

Příspěvek od Michal220 »

To je pěkné ale jak je umýt když jsou na autě?nechci u nich stravit hodinu a pak par km a vypadaji jak predtim.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Jak vyčisti kola NEJRYCHLEJI a PERFEKTNĚ

Příspěvek od honziss »

Michal220 píše:To je pěkné ale jak je umýt když jsou na autě?nechci u nich stravit hodinu a pak par km a vypadaji jak predtim.
Mit je necim osetreny a pravidelne wapkovat + jednou za rok po prezuti je umejt poradne sundany a znova osetrit.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Jak vyčisti kola NEJRYCHLEJI a PERFEKTNĚ

Příspěvek od jirka87 »

Čistič motorů AKRA K2. Cca 100Kč...

Ale nepoužíval bych to moc často alá pravidelná údržba. A je to vhodný úplně na všechno. Fungující, byť Polský produkt. Zdá se to jako oxymoron, ale je to tak. Nějaký prach z brzd, asfalt, nebo tak...to jde dolů samo na lusknutí prstu bez doteku čímkoliv. Stačí opláchnout tlakovou vodou.
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: Jak vyčisti kola NEJRYCHLEJI a PERFEKTNĚ

Příspěvek od Jenyk »

Jak a čím vyleštím tahle kola? https://www.originalwheels.com/cadillac ... 92rims.php

Je to to druhé až čtvrté. V originále jsou lesklá, já je mám dost olezlá, ale nejsou zkorodovaná. Vyleštit a nalakovat? Vyleštit čím, jak a jak v otvorech? Nalakovat ano / ne, čím? Díky za každou dobrou radu. Mám je na Cadillaku z roku 1993.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Odpovědět