Zvýšení výkonu TSI 162kw

O více i méně povedených úpravách originálu.
zde.
Řidič začátečník
Příspěvky: 107
Registrován: čtv 19 dub 09:31

Re: Zvýšení výkonu TSI 162kw

Příspěvek od zde. »

georgerob
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 07 kvě 23:13

Re: Zvýšení výkonu TSI 162kw

Příspěvek od georgerob »

BSR je namaštěnej prd.
zde.
Řidič začátečník
Příspěvky: 107
Registrován: čtv 19 dub 09:31

Re: Zvýšení výkonu TSI 162kw

Příspěvek od zde. »

Jakto?
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Zvýšení výkonu TSI 162kw

Příspěvek od jerry »

Nikoho z těchle úpravců v ČR bych nenechal sáhnout do motoru. Dobrý je ABT v D (viz odkaz níže), osobně jsem to s nimi v Kemptenu probíral a ono není čipování jako čipování. Za prvé jde fakt o úpravu výkonu a hlavně krouťáku v celé křivce a ne jen ve špičce. A k tomu už musí být odpovídající zázemí, aby se motor komplet přemapoval. Za druhé lze pouhým čipováním zvyšovat výkon jen do určité meze, dál už se musí upravit i převodovka, vyměnit turbo apod, jinak to auto dlouho nevydrží. Oni mají tu hranici 213 kW. ABT jakožto renomovaná velká firma přejímá i záruku, která tímto zásahem u výrobce zaniká, a vystaví o všem protokol. Specializujou se na koncern již desetiletí. Pravda je, že každá sranda něco stojí a u nich rozhodně není zadarmo. Ale já bych jinak nevolil. Těch "brouků Pytlíků", co všechno na světě znají a umí, je u nás fakt hodně oproti jinde :D

http://www.abt-sportsline.de/skoda-tuni ... ortechnik/
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
slezacek66
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 23 říj 09:48

Re: Zvýšení výkonu TSI 162kw

Příspěvek od slezacek66 »

Musím reagovat. A to i přesto, že jsem zde nový. Asi před patnácti lety jsem měl problém na autě a po asi dvouletých peripetiích jsem dostal doporučení na firmu SGS v Třebotově u Prahy. Majitel jako jedinný neříkal , nemám problém a podobné řeči, nýbrž auto připojil na diagnostiku, a řekl že se pokusí. Nakonec vše trvalo asi týden, a k mojí spokojenosti. Jednalo se o rozběhání plátěné střechy na Audi TT, se kterým si neporadili ani v německu. Nabídl mi už tehdy úpravu řídící jednotky, ale odmítl jsem.
Až po letech mi upravoval několik aut a musím říci, že jsem byl naprosto spokojen. Poslední jsem měl 2.0 TFSI upravené od ABT a ani oni nejsou takoví jak se říká, nebo píše. Auto pocukávalo, padalo do nouze a tak jsem opět skončil u pana Šímy. Nestačil jsem se divit. Omšelou dílnu vylepšil o měření výkonu a zřejmě i spoustu vybavení. Po dokoupení několika drobností na autě naměřil přes dvěstěšedesát koní místo původních cukacích dvěstěčtyřiceti. Pochopitelně i s předělaným softvérem.
Snad ani nemá reklamu, ale rozhodně umí hodně. Pokud by jste potřebovali, mám i telefoní číslo.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2427
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Zvýšení výkonu TSI 162kw

Příspěvek od Brus »

ABT - TÜREINSTIEGSBELEUCHTUNG =))
Pravda vyděsí
Odpovědět