Alukola

O více i méně povedených úpravách originálu.
Odpovědět
Skworecek
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 21 zář 08:37

Alukola

Příspěvek od Skworecek »

Čus… Alu kola. Jaká značka? Máte třeba i porovnání? Rozhoduju se nad dvěma značka, tak chci sledovat, zda se potkáme…
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Alukola

Příspěvek od jirka87 »

Preferuju originály. Ten design těch kol prostě nejvíc odpovídá zbytku auta.

Z nějakých dřívějších jsem měl poměrně decentní RSW (a přežily beze škod i nešťastně vymleté hodně velké díry, kdy to minimálně podle zvuku šlo až na ráfek) a pak jsem měl i nějaké Ronaly a taky bez problémů.

BBS řešit nebudeme, to už je minulost. Ale taky byly bez obtíží.

Ono asi pokud koupíš cokoliv normálního, nebude to problém. ALU kolům z druhé ruky se nyvyhýbám, ale mojí podmínkou je prodej přes servis, kde se strhá závaží a kolo se prázdné hodí na vyvažovačku. Pokud je to OK, tak platím. Jinak bych do toho už dneska nešel.

Naprosto bych se vyhnul noname levným liťákům. Kámoš koupil nějaké nové shity. Vymlel jsem s tím díru (pravda, velkou, ale ne zas takovou) ve 40km/hod a kolo prasklo opravdu brutálně. Uštípnul se z toho 10cm kus.
spooon
Pan Řidič
Příspěvky: 247
Registrován: ned 05 led 23:14

Re: Alukola

Příspěvek od spooon »

druhovýroba proč ne, ale vše je o ceně. Nějaký levný shity z Polska asi nebudou kvalitativně to samý co OZ racing.

Ty sem dokupoval například na MX-5 - model Ultraleggera. Lehoučký, vydrží neskutečný. I bouračku, kde bylo vytržený rameno. Kolo poté na vyvažovačce bez problému.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Alukola

Příspěvek od pavproch »

Taky hlasuju za ty Ultraleggery - mám je na obou autech (m4Zlik 19", brambor2 18") a vzhledově i funkčně jsou supr.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Alukola

Příspěvek od honziss »

Vetsina OEM kol je taky vyrobena z totalniho blata. Ale souhlasim s tim, ze autu vetsinou slusi nejlip.

Na dobry (pomer cena/material/vaha) elektrony jsem narazil u tyhle znacky: https://protrackwheels.com/en/
R4...258k
R3...261k
EV...264k
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Alukola

Příspěvek od rhinos »

taky jsem mel rsw a naprosto bez problemu.
Cetl jsem na to pred porizenim nejake recenze jak je to blato atd...ale ja nemel problem.
Navic v te kombinaci tmava kola se stribrnymi paprsky a velke mezery aby slo videt brzdice.
Tak jinde bych za to musel dat nesmysl ;)
Citroen C4 GP
Janekkk28
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: pon 29 lis 18:37

Re: Alukola

Příspěvek od Janekkk28 »

Super obchod na alu kola je xxxxxxxxx kupoval jsem tam a velká spokojenost, veřím že budou sloužit spoustu let.
Janekkk28
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: pon 29 lis 18:37

Re: Alukola

Příspěvek od Janekkk28 »

xxxxxxxxxxxxxxxxx jednoznačně nejlepší mám tady tyhle xxxxxxxxx a jsou fakt nejlepší!
Naposledy upravil(a) pavproch dne pon 27 pro 18:48, celkem upraveno 1 x.
CecapPk
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: úte 14 bře 19:06

Re: Alukola

Příspěvek od CecapPk »

Temex
Odpovědět