Montážní nájezdy

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Montážní nájezdy

Příspěvek od jerry »

Jaké montážní nájezdy byste z vlastní zkušenosti doporučili? Na rychlou výměnu oleje na chalupě. Pozemek je mírně z kopce, takže by auto bylo v rovině.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
delphin
Pan Řidič
Příspěvky: 216
Registrován: pon 04 črc 23:01

Re: Montážní nájezdy

Příspěvek od delphin »

Pořádnou fošnu přišroubovanou k seříznutému špalku?
Nejdřív Pionýr, pak Favorit, Fabia, Focus, Superb, Kodiaq a teď Octavia se Superbem. Ale Pionýr mi pořád zůstal...
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Montážní nájezdy

Příspěvek od jerry »

Dík, našel jsem i odkaz na něco podobného. Upravím si to podle auťáku, zbytkového materiálu mám plno, vercajk taky a se dřevem dělám rád.
https://kutiluv-zapisnik.cz/projekt-naj ... -pro-auto/
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1377
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Montážní nájezdy

Příspěvek od Předseda »

červené z autokelly nebo z alzy. Používám už snad 5 let.
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Montážní nájezdy

Příspěvek od Arkis »

Používám třetím rokem tyto. Tehdy akorát stály 2500 Kč.
https://www.najezdy.com/340/produkt/
Před tím jsem měl takové ty klasické levné kovové, které se prodávají všude pod různými značkami (Compass, Yato, Carpoint, ...). Pod těmi jsem se někdy opravdu bál a hlavně dělám na trávě, takže mi začaly rezivět.
S těmi plastovými jsem maximálně spokojen. Jsou lehké, nemusím se bát s nimi někde křápnout a hlavně se dostanu i z boku auta díky tomu odnímatelnému dílu.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Montážní nájezdy

Příspěvek od jerry »

Díky. Také budu používat na trávníku, v tom případě se zdají stabilnější.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 448
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: Montážní nájezdy

Příspěvek od PepaSFI »

nebudu dávat konkrétní odkaz aby to nebyla reklama ale mrkni na nějaké potřeby pro karavanisty. Používají takové nájezdy pro vyrovnání stání. Bývá to sice nižší, obvykle tak kolem 15cm ale je to stavěné na větší zátěž na nezpevněné ploše. A cena bývá mírná, často i pod 1000kč za pár.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Montážní nájezdy

Příspěvek od jerry »

Arkis píše: pát 24 úno 13:35 Používám třetím rokem tyto. Tehdy akorát stály 2500 Kč.
https://www.najezdy.com/340/produkt/
Před tím jsem měl takové ty klasické levné kovové, které se prodávají všude pod různými značkami (Compass, Yato, Carpoint, ...). Pod těmi jsem se někdy opravdu bál a hlavně dělám na trávě, takže mi začaly rezivět.
S těmi plastovými jsem maximálně spokojen. Jsou lehké, nemusím se bát s nimi někde křápnout a hlavně se dostanu i z boku auta díky tomu odnímatelnému dílu.
Dal jsem na tvoji radu, včera přišly, po vyzkoušení spokojenost. Díky.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Montážní nájezdy

Příspěvek od Arkis »

Rád jsem pomohl. Hlavně, že ti pasují. :-bd
Odpovědět