Audi a3 - radio s navigací - zapojení

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Radok
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pát 07 kvě 15:57

Audi a3 - radio s navigací - zapojení

Příspěvek od Radok »

Zdravím, známý mi daroval radio s navigací a bluetooth kenwood ddx 5034.
Mam audi a3 2007. Původně tam bylo radio Concert.
Kenwooda jsem zapojil, funguje, jak má.
Avšak se mi znefunkčnilo ovladani hlasitosti a stanic na volantu a do toho neukazuje digitální panel u budíku info o rádiu, hudbě, stanici nebo CD.
Panel až tak neřeším, ale ovládání hlasitosti z volantu bych se nerad vzdával.
Přes 3hodiny hledám různá schéma apod. jak to zapojit, bohužel neúspěšně. Vypadá to, že rádio nema žádné extra připojeni pro tyto funkce, nebo jsem aspoň nenašel.
Je nějaká možnost, jak to zapojit, prosím Vás? Už jsem z toho zoufalý. Díky moc rádcové!
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Audi a3 - radio s navigací - zapojení

Příspěvek od retron »

Nech tam původní Concert, je to rozhodně kvalitnější rádio než nakej aftermarket, navíc to bez speciálního adaptéru nerozchodíš a buví jestli.
Radok
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pát 07 kvě 15:57

Re: Audi a3 - radio s navigací - zapojení

Příspěvek od Radok »

Díky za odpověď! No, concerta si nechávám až jako poslední možnost už z důvodu, že nebyl úplně stoprocentní a sám od sebe se vypínal. S tímto zatim problem není, šlape v pohodě, tak o důvod vic, proč bych to rad zprovoznil. Tak jsem Koukal na ty adaptéry a celkem dobra blbůstka. Není možnost zapojeni bez toho adaptérů? Asi ne, co? Jinak z rádia mi vedou 3 nezapojene dráty. Na jednom je štítek remote a ty zbylé dva bez štítku. Ještě tam jsou dva kabely na parkovaci senzory, ale ty ani neresim. Diky
Radok
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pát 07 kvě 15:57

Re: Audi a3 - radio s navigací - zapojení

Příspěvek od Radok »

Tak dal jsem na tebe a zapojit originální concert, tenhle after marketovy krám jsem poslal dal.
Avšak nastala jiná potíž, udelal jsem nové tema, snad nevadí a administrátoři prominou, jelikož se jedna o úplně jiný dotaz
Odpovědět