Trable s feldou

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
zouhy_13
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 15 dub 12:33

Trable s feldou

Příspěvek od zouhy_13 »

Ahoj,
mám takový menší problém se svým žlutým drakem (felicie 1.3 mpi r. v. 1994) kamarád mi vrátil auto s tím, že tam je něco v háji, když jedu, tak to hází s volantem (spíš něž hází tak to jsou rázy do volantu), resp. s celým autem, myslel jsem že to bude vnější homokineťák, ale po výměně mi to dělá stále, mám 2 tipy co by to mohlo být, buď ložisko v kole, nebo kineťák v převodovce, někdo kdo by mi poradil co z toho? Nemám moc peněz na daní to do autoopravny, tak to řeším všechno sám.. ještě trošku popis závady: Dělá to když jedu, ať akceluruji nebo ne, stále stejný problém, vyřadím, stále to háže, když zatočím do leva hazí to víc, když do prava tak to chvíli jen vybruje volant. Budu rád za jakékoli info.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Trable s feldou

Příspěvek od HondaMan »

Co kopnuté/rozvážené kolo? Pokud je to na 13", tak to není až tak pravděpodobné.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Trable s feldou

Příspěvek od pavproch »

Začal bych u toho nejjednoduššího: nemůže být blbě nasazené kolo / povolené šrouby?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
zouhy_13
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 15 dub 12:33

Re: Trable s feldou

Příspěvek od zouhy_13 »

Myslíš že by mi tohle mohlo dělat nevyvážené kolo? Zkusím prohodit kola u auta, to by mohlo definovat, jestli to je tím, ne? Kola jsou 13" no..
Naposledy upravil(a) zouhy_13 dne čtv 15 dub 13:32, celkem upraveno 1 x.
zouhy_13
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 15 dub 12:33

Re: Trable s feldou

Příspěvek od zouhy_13 »

šrouby jsou dotáhlé, měnil jsem teď ten kineťák a na tohle si dávám pozor
Odpovědět