Autorádio

Když se chcete ponořit do nitra...
Fox
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: pon 16 lis 18:40

Autorádio

Příspěvek od Fox »

Zdravim.Mám dotaz ohledně autorádia.Normálně hraje,ale jak vypnu zapalování a znova zapnu tak nehraje.Při zapnutém vytáhnu konektor a vrátím zpátky,tak hraje.Děkuji za rady.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio

Příspěvek od 970ka »

Jednak málo info,a jednak je lépe zajet k autoelektrikáři,když se takhle ptáš,nepředpokládám,že si s tím poradíš.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Fox
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: pon 16 lis 18:40

Re: Autorádio

Příspěvek od Fox »

Podle mě je to dostatčný info pro toho,kdo se s tím setkal,anebo pro toho,kdo tomu rozumí.Už sem pár muziky dělal,ale tot sem ještě neviděl.A jestli nedokážete poradit,tak mi radši nepište.
Čičo
Řidič začátečník
Příspěvky: 138
Registrován: stř 11 črc 22:55

Re: Autorádio

Příspěvek od Čičo »

To isté platí pre teba - ak nevieš prijať normálnu odpoveď tak skús facebook! Nevieme ani auto, ani čo je to za rádio, či je to originál alebo nie, ak nie či nejaká normálna značka alebo čína, či to začalo robiť len tak jedného dňa z ničoho nič alebo sa to postupne zhoršovalo a pod. Ja aj keby som vedel tak takému typu ľudí ako si ty zásadne neradím a to isté radím aj ostatným...
Fox
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: pon 16 lis 18:40

Re: Autorádio

Příspěvek od Fox »

Co to tu je za lidi.Já se slušně zeptám a vy takhle.Je to forum.Tak sem čekal,že to s někým rozumným proberu.Doplnujcí otázky atd.Jestli nechcete poradit,tak proč mi píšete?
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio

Příspěvek od 970ka »

A když už jsi pár muziky dělal,tak to musíš znát,ne ? Zkoušel jsi to proměřit ? Jaký konektor myslíš? Když zapneš zapalování ,jde do konektoru proud ? atd.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Fox
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: pon 16 lis 18:40

Re: Autorádio

Příspěvek od Fox »

Auto hyundai getz,a je tam ISO konektor.Autorádio od Sencoru na zkoušku.Proud tam de.Jedná se o část konektoru na zvuk.Otočim klíčkem,nehraje.Při zapnutém klíčku vytáhnu konektor na zvuk a vrátím zpět a hraje.vypnu klíček,zase zapnu a nehraje.ISO konektor je nový.
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 448
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: Autorádio

Příspěvek od PepaSFI »

fakt to chce popsat situaci, takhle to vypadalo jako "chci něco nevím co"
Auto, rádio, jestli to zapojješ na original přípravu nebo tam ty kabely někdo dělal, jestli tam předtím něco hrálo,co to je "nehraje", jestli je komplet zhasnutý nebo jen nehraje, jestli opravdu je proud na konektoru tam kde má být protože už jsem se setkal s tím že někde byly prohozený plusy co je furt pod proudem a přes klíček. Což samozřejmě dělalo chaos.
Prostě popiš všechno co se dá popsat.
Fox
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: pon 16 lis 18:40

Re: Autorádio

Příspěvek od Fox »

Kabely sou originál.Nikdo to nepředělával.Rádio svíti,displej ukazuje,paměť drží.Předtím neoriginální rádio hrálo.Tak po půl roce občas vypadl zvuk a po nastartování zase šel.A o třiměsíce později už to dělá to co sem popisoval na začátku.Dal sem nové rádio a pořád to samí.Vyměnil sem ISO konektor a taky žádná změna.Při vypnutí klíčku svítí jen hodiny.
Odpovědět