Přestavba Octavie RHD to LHD

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
kikloop1233
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 12 srp 22:45

Přestavba Octavie RHD to LHD

Příspěvek od kikloop1233 »

Zdravím,

zajímal jste se už někdo o dovoz pravostranných octavií(nebo pravostranných aut obecně) z Anglie a následně jejich přestavbou?Ceny pravostranných RS octavií jsou klidně poloviční oproti těm z ČR a předpokládám, že sehnat díly na přestavbu na LHD nebude takový problém(ani cenově), aby se člověk vešel i s dovozem a přestavbou pod české ceny.Co se týče legálnosti přestavby, tak jsem našel tohle: https://www.mdcr.cz/Ministerstvo/Zadost ... ne-rizeni)
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přestavba Octavie RHD to LHD

Příspěvek od 970ka »

Bych se na to vyssrral.Až to budeš chtít prodat,tak nikdo chtít nebude,ale zkusit to můžeš na škodahome se tím už borci zabývali,na netu je odkazů dost. Koukal jsem ,že RS cca 10tis Liber ,je cca 300litrů plus doprava ,plus přestavba,doklady a ssraní s tím tak za kilo,ušetřím kolik ? a mít nějakou předělávku? zrovna RS přijede koupit celkem znalec,to žádnej hloupej strejda nekupuje,by mi mohla taková Octa milovat.Když už,tak rovnou LHD. Můj pohled,Zdar.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Odpovědět