Nejlepší servis pro antikorozní ošetření

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
warkis
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: úte 01 črc 23:14

Nejlepší servis pro antikorozní ošetření

Příspěvek od warkis »

Dobrý den,

pořídil jsem si z druhé ruky dodávku Iveco Daily přestavěnou na obytňák. Plánuji si jí v interiéru pořádně dodělat a investovat do ní nemalé peníze. Z toho důvodu bych byl rád, kdyby mi auto vydrželo co nejdéle a nerozpadlo se za pár let.

Je to Iveco Daily 35s12, rv. 2007, najeto 150 000 km

Tak jsem se chtěl zeptat, jestli nemáte nějaká doporučení na nějakého profíka, co by mi to co nejlépe celé ošetřil proti korozi. Zkrátka někoho, ke komu to dám, on to rozebere, prozkoumá a ošetří proti korozi (případně zničí tu korozi, která už tam je). A to i ten nejvzdálenější kout, k němuž bych se já nikdy nedokázal dostat (kdybych se rozhodl to dělat v domácích podmínkách). Tak dobře, že budu mít jistotu, že nikde v mém autě neprobíhá zhoubný proces. Je mi jasné, že na cestách budu muset proti korozi průběžně bojovat a že to nestačí jednou ošetřit a pak to nechat na deset let být, ale vzhledem k tomu, že je to auto z druhé ruky, moc rád bych začínal s úplně čistým štítem. Na nule.

Máte nějaká doporučení? Klidně s přepálenou cenou, bude-li to za to stát a budu-li mít klid, že své peníze nenainvestuju do něčeho, co se mi za pár let rozpadne.

Slyšel jsem doporučení na https://timemax.de/ , ale kdybyste znali někoho takhle spolehlivého a profesionálního v Čechách, bylo by to samozřejmě mnohem příjemnější :).

Děkuji mnohokrát,
Karel
warkis
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: úte 01 črc 23:14

Re: Nejlepší servis pro antikorozní ošetření

Příspěvek od warkis »

Tak Timemax.de je asi mimo mou cenovou kategorii. Vložit peníze do toho chci, ale 140 000,- za kompletní ošetření je příliš.
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: Nejlepší servis pro antikorozní ošetření

Příspěvek od Jenyk »

Dělali mi několik aut a jsem spokojený: http://www.autoklempirstvi.cz/
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Odpovědět