problem s hydraulickym zvedakem

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
noidea
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: ned 25 zář 09:53

problem s hydraulickym zvedakem

Příspěvek od noidea »

Dobry den, poprosil bych o radu.Dnes sem se nesoustredil a pri praci se zvedakem sem udelal moc otacek a vyletel mi vypousteci (povolovaci) sroub a vytekl mi olej.Po doleti oleje a pokusu o odvzdusneni hydraulika nefunguje.Mohl by mi nekdo poradit kde by mohl byt problem?Dekuji moc
Uživatelský avatar
Franta Lopata
Letec
Příspěvky: 1488
Registrován: čtv 11 srp 17:38
Bydliště: venkov

Re: problem s hydraulickym zvedakem

Příspěvek od Franta Lopata »

Ač nejsem odborník přes zvedáky, mohu mít zvídavý dotaz o jaký typ zvedáku se jedná?

Když jsem jen tak na slepo zkusll dát do googlu tato slova: hydraulický zvedák návod, tak to najde návody a v nich pokyny jak postupovat v případě poruchy a jak poruchám předcházet.
Eurolopata - náš vzor! .::. d1.8t: Lopata je magor, jen se nemůžu rozhodnout jestli v dobrém či špatném smyslu toho slova. =))
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: problem s hydraulickym zvedakem

Příspěvek od Smrťák »

Panenka?
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
Franta Lopata
Letec
Příspěvky: 1488
Registrován: čtv 11 srp 17:38
Bydliště: venkov

Re: problem s hydraulickym zvedakem

Příspěvek od Franta Lopata »

Pokud je to panenka, tak tady návod: http://www.svetluska.cz/download/Hydrau ... 0Navod.pdf

Pokud pojízdný: www.profikraft.cz/produkty/manual/manual_KR-3981.PDF

Prostě když není návod přesně k danému výrobku, je lepší najít inspiraci jinde a pochopit princip, jak to funguje.
Eurolopata - náš vzor! .::. d1.8t: Lopata je magor, jen se nemůžu rozhodnout jestli v dobrém či špatném smyslu toho slova. =))
noidea
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: ned 25 zář 09:53

Re: problem s hydraulickym zvedakem

Příspěvek od noidea »

http://www.levne-autodoplnky.cz/hever-h ... p-391.html Je podobny tomuto.Bohuzel na navod uz je pozde problem je ze ja obvykle pouzivam uplne jiny zvedak tento byl jen zapujceny takze nemam potuchy jestli neco muze chybet po tom co mi vyletel ten vypousteci ventil, nic sem ale nenasel a hydraulika odmita pracovat i po doliti oleje a odvzdusneni
Uživatelský avatar
Franta Lopata
Letec
Příspěvky: 1488
Registrován: čtv 11 srp 17:38
Bydliště: venkov

Re: problem s hydraulickym zvedakem

Příspěvek od Franta Lopata »

Tady píšou i o řešení problémů: http://1url.cz/CMey

Nejlepší je to projít krok za krokem. Snad to tedy pomůže.
Eurolopata - náš vzor! .::. d1.8t: Lopata je magor, jen se nemůžu rozhodnout jestli v dobrém či špatném smyslu toho slova. =))
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: problem s hydraulickym zvedakem

Příspěvek od Smrťák »

Ten pojízdný mám.Ten návod je naprosto přesný. Je to zavzdušněné.Teoreticky je možné,že je porušen přetlakový ventil. (pokud tam je)
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: problem s hydraulickym zvedakem

Příspěvek od Smrťák »

ObrázekObrázek
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Odpovědět