Stránka 1 z 2

zadní parkovací kamera

PříspěvekNapsal: čtv 03 kvě 12:02
od driver1
Zdravím všechny.

mátě někdo zkušenost s koupí a montáží zadní parkovací kamery s přenosem obrazu přes WIFI do telefonu z číny? Na Wish nebo alliexpres je jich docela hodne a za pěkné ceny.

Budu rád za odkazy které případně máte a názory :).

Díky.

Re: zadní parkovací kamera

PříspěvekNapsal: čtv 03 kvě 15:09
od tp005
No já ti teda nevím,

Jako rovnou posílat obraz do telefonu Pomoci wi-fi ?? to než se spojí tak už budeš zaparkovaný, tu kameru budeš muset napojit na zpáteční světla a když zařadíš zpátečku tak asi 20sek budeš čekat než se ti spáruje wi-fi a pak zapnout apku a spárovat. to už budeš zaparkovaný nebo v půlce parkování - radši si kup 2-DIN rádio a a bezdrátový vysílač ke kameře a hotovo. cena celkově z od číny za 1200Kč

Re: zadní parkovací kamera

PříspěvekNapsal: pát 04 kvě 05:37
od driver1
Ta rychost připojení mě právě zajímala. Spíše sem si to představoval tak, že prostě zapnu nějakou app a ono se to spojí. Né, že by to bylo připojené na parkovací světla. Tím pádem bych si tu app zapl třeba o 10 sec dříve než dojedu k parkovacímu místu. Je otázka, jak je kvalitní wifi čip v těch kamerkách. Aby to vůbec spolehlivě dosáhlo do kabiny :D.

Jen mě to napadlo :) čekám na nové autko, tak vymýšlím ptákoviny než bude k vyzvednutí :).

Re: zadní parkovací kamera

PříspěvekNapsal: pát 04 kvě 06:28
od janjan
jako narovinu, je to několik kroků, které musíš udělat a věnovat jim pozornost, než uvidíš na mobilu, co se děje za tebou... komfortní to rozhodně není a spíš bych se snažil to nějak zautomatizovat, jak psal tp005

Re: zadní parkovací kamera

PříspěvekNapsal: stř 30 kvě 13:14
od Gutsy
Já mám zařízení které má přímo couvací kameru a displej v zrcátku. Já bych nechtěl to mít přes mobil. Spíš v tom vidím nevýhodu než výhodu.

Re: zadní parkovací kamera

PříspěvekNapsal: stř 30 kvě 13:26
od mattonecz
ja bych zase nechtel cinskej shit s displejem v zrcatku no :D

Re: zadní parkovací kamera

PříspěvekNapsal: stř 30 kvě 19:18
od tp005
No a odkud myslíš že je ta kamera s přenosem obrazu přes WI-fi ??

Re: zadní parkovací kamera

PříspěvekNapsal: stř 30 kvě 19:24
od tp005
driver1 píše:Ta rychost připojení mě právě zajímala. Spíše sem si to představoval tak, že prostě zapnu nějakou app a ono se to spojí. Né, že by to bylo připojené na parkovací světla. Tím pádem bych si tu app zapl třeba o 10 sec dříve než dojedu k parkovacímu místu. Je otázka, jak je kvalitní wifi čip v těch kamerkách. Aby to vůbec spolehlivě dosáhlo do kabiny :D.

Jen mě to napadlo :) čekám na nové autko, tak vymýšlím ptákoviny než bude k vyzvednutí :).No tu kameru budeš taky muset nějak krmit energii ?? tu vezmeš kde? jestli to chceš mít zapojení na trvalo no tak nevím nevím jak to dlouho vydrží než odejde nebo v horším případě může zahořet a odpálit elektriku nebo dokonce zapálit vůz.
Za další když si to zapojíš jen na couvací světla tak si představ že ne vždy zajedeš na poprvé hned přesně budeš muset určitě minimálně jednou popojet dopředu a tím seti kamera vypne a jak zařadíš zpátečku budeš zas připojovat a synchronizovat :D ??

Re: zadní parkovací kamera

PříspěvekNapsal: stř 30 kvě 19:28
od tp005
tady máš třeba obyčejné 2-Din rádio které postačí skromným lidem, máš k tomu i tu couvací kamer nebo jestli to chceš mít pěkné dají se dokoupit i kamery zabudované v místě osvětlení spzky, já jsem si to tak udělal u Focusa , pošlu fotky pro představu.

https://www.aliexpress.com/item/Car-mp5 ... 0000000000

Re: zadní parkovací kamera

PříspěvekNapsal: čtv 31 kvě 10:55
od Gutsy
mattonecz píše:ja bych zase nechtel cinskej shit s displejem v zrcatku no :D


Já to nemám z Číny. Kupoval jsme to normálně v czc a je to výrobek od českého prodejce. Mě to vyhovuje. Já mám třeba i starší mobil takže s tou kamerou přes mobil bych měl velké problémy to vůbec rozhýbat.