Rádio fabia 1

Když se chcete ponořit do nitra...
david321
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: úte 10 říj 07:52

Rádio fabia 1

Příspěvek od david321 »

Dobrý den,

Obracím se na Vás s prosbou s výběrem autorádia. Mám fabii 1 1.2 40kw. Od rádia čekám možnost AUX, případně flešku nebo paměťovku a kdyby bylo možné tak Bluetooth. Proč se obracím zde na Vás, protože nevím, jak to je s konektory připojení rádia. Jestli jsou všechny rádia kompatibilní, nebo nejsou. Cenový strop, řekněme 1300Kc. V autě jsou naprosto základní reproduktory z výroby a žádné další neplánuji přidat. Stačí mi tedy obyčejné rádio.

Díky moc za rady a typy.

David
tp005
Autoškolák
Příspěvky: 91
Registrován: pon 15 kvě 06:06

Re: Rádio fabia 1

Příspěvek od tp005 »

Zdravím

Jestli nejsi moc náročný kup si obyčejného sencora 1 DIn a třeba u czc nebo ts bohemia mají je skladem. pak si zajeď do obchodu s autoradii a doplňky a dokup redukční rámeček a redukci na anténu + Iso konektro přimo na Fabii 1. pak stačí jen vytáhnout staré rádio a dát nové jen zacvakáš konektry a anténu a usadíš rádio a máš hotovo
david321
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: úte 10 říj 07:52

Re: Rádio fabia 1

Příspěvek od david321 »

Díky za reakci.

Takže když si koupím toto rádio - https://m.alza.cz/hobby/sencor-sct-3018 ... M0QAvD_BwE

Tak musím ještě sehnat nějakou redukci? Nepůjde to "prostě" píchnout do palubovky? Předtím tam žádné rádio nebylo. Děda rádio neposlouchal, tak si ho ani nekupoval.
Jen vím, že je na to díra v palubovce a funkční reproduktory a anténa.
tp005
Autoškolák
Příspěvky: 91
Registrován: pon 15 kvě 06:06

Re: Rádio fabia 1

Příspěvek od tp005 »

nejsem si jistý nevím jaké konektry má fabia třeba to půjde bez nich ale pochybuji zatím. jinak to vaše rádio je cajk z alzy to mám ve starém fordovy a hraje slušně.
tp005
Autoškolák
Příspěvky: 91
Registrován: pon 15 kvě 06:06

Re: Rádio fabia 1

Příspěvek od tp005 »

odkud jsi ?? když by jsi byl z okolí tak klidně ti pomohu když dojedeš s montáží
david321
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: úte 10 říj 07:52

Re: Rádio fabia 1

Příspěvek od david321 »

Zdravím,

přikládám dvě fotky, jak to u mě vypadá. Možná, že to pomůže. Když se na foto podíváte, bude stačit koupit rádio a zapojit? Nebo bude třeba nějaké to plastové šasí a redukce?

Díky moc
Přílohy
bez krytu.jpg
s krytem.jpg
tp005
Autoškolák
Příspěvky: 91
Registrován: pon 15 kvě 06:06

Re: Rádio fabia 1

Příspěvek od tp005 »

Tak potom jen radio a prodloužení na anténu
david321
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: úte 10 říj 07:52

Re: Rádio fabia 1

Příspěvek od david321 »

Co je prosím prodloužení na anténu? Normální anténa co je našroubovaná na střeše? Tu totiž mám.

Díky
tp005
Autoškolák
Příspěvky: 91
Registrován: pon 15 kvě 06:06

Re: Rádio fabia 1

Příspěvek od tp005 »

nn u rádia bývají hluboké zdířky pro anténu a vetšinou musíš koupit redukci
Odpovědět