Bridgestone Potenza RE050 - oddělené téma z BMW divize

Když se chcete ponořit do nitra...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Bridgestone Potenza RE050 - oddělené téma z BMW divize

Příspěvek od pavproch »

Brus píše: Palačov - Lešná je parádní RZ s fungl novým povrchem
neska odpoledne - ta prudká šikana , jak je ten pomník s vrtulí.... hooooodně ostrý nájezd, trojka meziplyn/brzda dvojka, plný knedlík .... Bridž Potenza RE050 si hrubě, ale hrubě zapískaly (ale zadní vnější do vzduchu nešlo, narozdíl od skautíka...)..... :D

btw, jaký to sou gumy ve smyslu jízdní vlastnosti/životnost?

EDIT (o dva dny později): díval jsem se, tak přesný označení je Bridge Potenza RE050A-1
Naposledy upravil(a) pavproch dne úte 21 čer 18:43, celkem upraveno 1 x.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: BMW Divize

Příspěvek od HondaMan »

RE050 jsou naprd v jakékoliv situaci. RE050A jsou jen o maličko lepší. Stále bych je mezi UHP řadil k podprůměru. Jak se chovají v RunFlat netuším, ale IMO to lepší nebude.

Životnost tak 30tkm klidné jízdy.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

nic moc gumy to jsou obecne, v RFT specifikaci jeste horsi. maji tvrdsi bocnice a jsem presvedcen, ze mohly za velky kus nedotacivosti 325i. po prvni sezone jsem byl hodne rad, kdyz jsem prezul na GY F1.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

koukam, ze i Volvo se pripojilo k akci MB a zavedlo nizsi ceny servisu a ND na auta starsi 5-ti let. peipoji se BMW? dovolim si vyjadrit presvedceni, ze ne.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:jé, ten kopec znám... :-)
taxem si ten kopec neska vysmahnul.... tedy skoro, bo provoz, sem musel myslím předjíždět 4 pomalejší auta..... ale i tak fajne.... :x
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Weeper
Mistr volantu
Příspěvky: 697
Registrován: pát 18 úno 16:42
Bydliště: Praha

Re: BMW Divize

Příspěvek od Weeper »

Já mám otázku na náročnější řidiče z autofóra. Patří ještě Pirelli ke špičce ledovce nebo ne? Jaký máte zkušenosti s P Corsa, P Zero, P Zero Rosso, P Zero Nero, P7? Jde mi o to, jestli se nárust ceny mezi těmito druhy vyplatí vzhledem k poměru cena/výkon. Mám celkem slušnou spotřebu a obouvat na to furt Corsy je asi zbytečný (navíc mám na zadku Audi, ne BMW, Porsche a další). Popřípadě nějaký jiný s dobrym poměrem.
Audi S4, 3.0TFSI quattro 245kW (333k)

"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
- jsem slušný řidič s čistým bodovým kontem ;-)
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Urcite by som skusil prelustrovat tuto vetvu...http://forum.autoforum.cz/viewtopic.php?f=16&t=325
Kazdopadne skusenost z tvojho vyberu mam s P7-ckami a P Zero Rosso Assimetrico...
P7cky, mi prisla dost nenarocna guma, ticha a da sa povedat ze aj drzak, na suchu lepsi priemer, voda priemer...no celkovo lepsie ako Conti SportContact 2ky.
P Zero, su hlucnejsie, zatial maju 4tis. km a na suchu su vyrazne lepsie, s lepsim prenosom spatnej vazby. Taktiez na vode je citit rozdiel ale nie tak vyrazny. Dalsia nevyhoda, su tvrdsie bocnice, horsi komfort a vacsia citlivost na kolaje...
Dufam, ze aspon trosku napomocny suhrn ;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

P Corsa jsou super, jen se skoro nedaji sehnat. ovsem mam jiny tip, zrovna jsem je objednal WRX

http://www.nokiantyres.cz/nokian-z-g2-testu-pneumatik
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Weeper
Mistr volantu
Příspěvky: 697
Registrován: pát 18 úno 16:42
Bydliště: Praha

Re: BMW Divize

Příspěvek od Weeper »

Snowman000 píše:Urcite by som skusil prelustrovat tuto vetvu...http://forum.autoforum.cz/viewtopic.php?f=16&t=325
Hledal jsem a jsem slepej. Sorraj za OT ;)
Audi S4, 3.0TFSI quattro 245kW (333k)

"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
- jsem slušný řidič s čistým bodovým kontem ;-)
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Tak to som zvedavy, ake budu, dufam ze bude nejaky review ;) Nokiany mi prisli vzdy nadpriemerne ako zimaky, ale s letnymi som skusenost nikdy nemal + ked vidim ze ich hodnotil ADAC a velmi dobre, tak som este viac skepticky, uvidime...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět