Autodiagnostika

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Borec
Adept autoškoly
Příspěvky: 18
Registrován: sob 03 pro 11:10

Autodiagnostika

Příspěvek od Borec »

Dělám si sám autodiagnostiku a sám si opravuji drobnosti (co jde doma a nejsou potřebné speciální nástroje) Také vozím sebou ELM327 a v chytrém mobilu mám program Torque a mám sebou knihu "Autodiagnostika OBD II / EOBD (mimochodem doporučuji si kupit). Pokud začne auto zlobit napojím se a hledám uložené chyby. Protože program má dosti špatný a nepřesný popis chyb a odkazuje na internet, tak mám sebou tu knihu, kde je to vše perfektně. Máte někdo zkušennosti s jiným programem než Torque?
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od Arkis »

Registrován dnes, 4 příspěvky a opěvuješ v nich stejnou knihu. Jo, to určitě nebude cílená reklama...
Borec
Adept autoškoly
Příspěvky: 18
Registrován: sob 03 pro 11:10

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od Borec »

Bohužel se nedá hledat, číst a dotazovat bez registrace. Já o žádné registrace nestojím, ale když to jinak nejde. Hledal jsem něco o diagnostice a našel dva na které jsem reagoval. Každý byl jinde a tak jsem zkusil založit téma, protože by mne zajímaly zkušennosti jiných s jiným programem než Torque!!! Pokud nikdo nebude reagovat na diagnostikování pomocí nějakých programů, ale bude psát nesmysly o reklamě, tak to raději smažu. Přečti si pořádně příspěvek. Je snad někde uvedena nějaká firma - Není!! Pokud jsi někdy něco diagnostikoval (i prof. programem), tak jistě víš, že popisy jsou někdy opravdu prazvláštní a těžko se v nich dá něco poznat. Proto ta zmínka o knize, kde to je popsáno dobře. Pokud máš zkušennosti s nějakým jiným programem, tak na to reaguj, ale nepiš bludy o reklamě. Nikdo tě nenutí nic kupovat!! Reklama bez uvedení firmy je k ničemu a proč bych ji někomu dělal. Považoval jsem za vhodné se o tom zmínit.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od pavproch »

smáznul sem double post

OK, necháme to tak, ale bacha!! na pokusy o reklamu, moderátorské oko nespí....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Borec
Adept autoškoly
Příspěvky: 18
Registrován: sob 03 pro 11:10

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od Borec »

Ok. Proč se to tam objevilo dvakrát? Pokud se nikdo během cca 14 dnů k tématu nevyjádří, tak stejně to téma nemá význam. Pak je patrné, že asi každý chodí za drahý peníz do servisu a pak se diví co mu napočítají. Já nejsem automechanik (ale učitel), a už vůbec ne boháč, abych zbytečně vyhazoval 800 stovek za diagnostiku v servisu. Nechal jsem si v jedno nejmenovaném servisu diagnostikovat, proč mi svítí kontrolka klimatizace (pozn. klima jede dobře, ale svítí kontrolka). Ti super odborníci mi řekli, že v autě nemám žádnou klimatizaci a tak co se divím (samozřejmě, že klimu mám). Tak jsem si pořídíl diagnostiku a távada byla na světě. Ovšem nechci diskuzi na téma klima, ale na téma programy do tabletu nebo mobilu.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od řidičBOB »

"Boháč"
lol :D :D :D
Tahle kádrovácko-estébácká terminologie je příšerná.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od Stepan »

A abychom drželi krok s trendy, je potřeba nahradit slovo živnostník slovem kulak \m/
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Borec
Adept autoškoly
Příspěvky: 18
Registrován: sob 03 pro 11:10

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od Borec »

Prosím nepište sem politické blbosti (to pište jinam), ale pište o autodiagnostice!!!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od řidičBOB »

Tvl...7 postů a už rozkazuje :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od oxik »

Mám diagnostický kabel K-Line, redukci na 20pin zásuvku, sw INPA a ISTA-D
Neuznavam univerzální diagnostiky, k originální nebývá žádná knížka potřebou, buď chybě rozumíš nebo ne.
Odpovědět