Autodiagnostika

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Borec
Adept autoškoly
Příspěvky: 18
Registrován: sob 03 pro 11:10

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od Borec »

Takže diskuze o autodiagnostice se zde není možné dočkat. Ale osočování a vychloubání se jak to funguje v praxi ano. Na konkrétní mé dotazy nikdo z Vás nereagoval, jinak než bohužel nesmysly, které nejsou k věci. Protože takové vychloubání mne nezajímá, tak jsem se rozhodnul tuto diskuzi smazat. Pseudoodborníků bohužel znám již hodně a o další nestojím.
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2043
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od GeneHawkins »

řidičBOB píše:... Jinak slušně reprezentuješ učitelský stav :-( Budu tajně doufat, že jsi jenom chyba ve školském matrixu.
Tak - "učitelka" je diagnóza...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od pavproch »

Byl jsem požádán celé tohle vlákno smáznout.... sem ale ve stavu kdy nejsem schopen číst, natož vyhodnocovat, co je a co není závadné.... tak to reči nechám tak jak je a dyžtak sa k temu vrátím později... chalani, podle posledního příspěvku ste tazatele ale ale pěkně rozladili .... :p
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od Lachende Bestien »

Zábavná a poučná diskuze a zároveň krásný příklad toho, jak dlouhodobé provozování auta posiluje egoismus.

K diagnostice nic konkrétního nemám, ale podobná výměna arogantních posměšků by vůbec neproběhla, kdyby česko-zlodějská partička byla ochotna patřičně ohodnotit učitelské povolání (na druhou stranu tu máme pořekadlo "kdo nic neumí, jde učit" :p ), a zároveň nebyla bohužel stále platná hláška z Arabely "a loupežníci budou mít autoservis".
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od Kavis »

Njn, pan profesor asi ze školy není zvyklý na žádný odpor. Jakýkoliv argument shodí a nechce se o ničem bavit (a když, tak jen o tom co se hodí jemu) , ale chyba je v nás, protože jsme jen nějací "odborníci" protože si dovolujeme nesouhlasit s jeho 100% správným názorem. Když zjistil, že tady tvrdě narazil a nepřesvědčí nás svými teoriemi nebo dokonce lhaním, tak utíká za moderátorem, aby tu jeho ostudu smazal. Bohužel, co je jednou na síti, je tam navždy. L-)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od řidičBOB »

...elektronickou stopu nelze smazat :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od oxik »

Tak jsem schválně zkusil z Alíka objednat za pár $ tuhle věc, jsem zvědav, jestli se to vůbec s autem spojí :D
Přílohy
IMG_1343.JPG
IMG_1343.JPG (119.48 KiB) Zobrazeno 6728 x
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od Kavis »

A knížku k tomu máš? :D
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od oxik »

Sakra! Na tu jsem zapomněl, asi jí budu muset pořídit, jestli to bude házet jen nějaký číslíčka a písmenka :( Ale co, kdyžtak vím na jakýho Borce se obrátit :)

Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od řidičBOB »

:)) :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět