Autodiagnostika

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od oxik »

Borec už se zde neukázal :(

Teď jsem napíchl kolegovi P307, kterej za jízdy cuká jak nasranej kůň, zajímalo by mě, co na to knížka..
Obrázek
ferdas
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 25 úno 17:00

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od ferdas »

Dobrý deň,mám problém: po výmene bŕzd mi začali svietiť brzdové svetlá pri zošliapnutí spojky,viete niekto čo je s tím.....
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2043
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od GeneHawkins »

Je to rozbitý.
kutil
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: úte 14 bře 19:52

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od kutil »

Potrebuji konzultaci s borcem.Dekuji.
kutil
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: úte 14 bře 19:52

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od kutil »

Dobry vecer,cestina pro Torque pro?Dekuji.
milankosyna
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 19 led 19:55

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od milankosyna »

Dobrý den prosím vás vlastní tu někdo autodiagnostiku značka autophix 9610? Potřeboval bych poradit jak udělat Feckback bin. soubor. Udělal jsem update zařízení přes stránky autophix bohužel nemám český jazyk. Děkuji za každou radu a pomoc
sezam11
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: sob 02 dub 16:43

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od sezam11 »

Dobrý den,poradil by mi někdo jakou si koupit diagnostiku?Jsem úplný začátečník,tak kdyby pak po mé koupi mi někdo poradil co a jak byl bych velice vděčný.Odovědi typu že se do toho nemám srát když tomu nerozumím atd..si nechte od cesty.Požadavky na diagnostiku: jakékoliv auta od roku 2000,aby měla obd atd.. diagnostiku která by už něco uměla.Například nastavit přísvit mlhovek, protočení ručiček atd..nějakou jednoduchou hlavně v češtině.Něco do 12 tis.Nebo diagnostiku jen na koncern Volkswagen.Díky za smysluplné odpovědi.Toto odvětví mě hodně zajímá tak proto bych se rád naučil co nejvíce.
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od retron »

VCDS na aliexpressu
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od Arkis »

To máš trochu problémové. Jsou buď univerzální diagnostiky, které ti napichnou jakékoliv moderní auto s OBD2 konektorem (cca těch 1995+), přečtou a smažou chybové kódy a vidí nějaké realtime hodnoty jako palubní napětí, otáčky motoru a podobně. Jenže tyto univerzální neumí ty pokročilé věci jako nastavování funkcí a podrobnější data jednotlivých řídících jednotek. Na to jsou potom už specializované diagnostiky. Na koncern PSA (Peugeot, Citroen, Renault + Dacia) je diagnostika Lexia. Koncern VW, když jsem se o něj ještě zajímal, používal VAGCOM. Předpokládám, že novější modely už budou mít něco novějšího. Výhoda koncernu VW ale je, že existují i diagnostiky třetích stran, které jsou velmi dobré a jsou uživatelsky přívětivější. Zkus si najít OBDeleven nebo Carista
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2244
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Autodiagnostika

Příspěvek od Truck Daškam »

Zkoušel jste někdo rozjet diagnostiku na Linuxu?
Mám ScanTool.... Ale po připojení to auto prostě nevidí.
Chápeš to?
Odpovědět