Zkušenosti pneu Membat

Když se chcete ponořit do nitra...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Zkušenosti pneu Membat

Příspěvek od pavproch »

Když sem byl mlád, blb a chud, taxem jezdil aji matadory, neska bych už takovou chybu podruhé neudělal... zastávám názor, že mezi životem a smrtí mě drží 4 malé stykové plochy mezi gumou a asfaltem.... takže dyž guma, tak od respektovaného výrobce (Pirelli, Micheli, GůdJír, Conti...)

....a klidně si mě mějte za snoba a marnotratníka :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 522
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Zkušenosti pneu Membat

Příspěvek od Eda »

Ja naopak mam zimni Sava Eskimo S3+ a spokojenost, drzi prekvapive dobre. Na suchu je limit spis mekka bocnice, ale rozmer pneumatik malo na moc tomu urcite nepomaha :D
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti pneu Membat

Příspěvek od řidičBOB »

Uvidíme, kam se Sava posune, bo firma změnila majitele...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 522
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Zkušenosti pneu Membat

Příspěvek od Eda »

Je pod Goodyearem..nebo uz ne?
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti pneu Membat

Příspěvek od řidičBOB »

GoodYear rozprodával některé části...novým majitelem je Schaeffler Group, což je vlastně Conti. Sava měla také několik divizí a část patřila také pod ČGS a.s., která byla jako celek prodána Trelleborgu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Zkušenosti pneu Membat

Příspěvek od honziss »

Uz samotnej prechod z premiovek na barum je znat jako hrom a lowcost znacky lepsi nebudou, takze ja bych si tech par stovek radsi priplatil. To je presne to misto na aute, kde by se melo setrit nejmin.

Ja se pri vyberu gum vzdycky ridim vysledkama testu + zkusenostma uzivatelu kdyz jsou, podle toho vybiram model a setreni pak resim az pri nakupu.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti pneu Membat

Příspěvek od řidičBOB »

Přitom Barum - v těch vyšších rozměrech a pro vyšší rychlosti, se dělají ze stejné směsi a na stejných strojích, jako Conti. Mění se akorát matrice. Na bývalém autě jsem to zkoušel a Barumky vydržely to samé co Conti a rozdíl v chování auta jsem nezaznamenal... 235/35/19 Y
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Zkušenosti pneu Membat

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:Přitom Barum - v těch vyšších rozměrech a pro vyšší rychlosti, se dělají ze stejné směsi a na stejných strojích, jako Conti. Mění se akorát matrice. Na bývalém autě jsem to zkoušel a Barumky vydržely to samé co Conti a rozdíl v chování auta jsem nezaznamenal... 235/35/19 Y
Ja menil pred x rokama sjety zimni Conti na Focusu MK1 za Barum Polaris 2, rozmer tusim 195/55/15: na snehu ok, ale mokrej a suchej asfalt byla tragedie. S vetsima rozmerama zkusenost nemam. Ale ze se to vyrabi na jednom miste verim, letni Conti SC5 235/35/19Y jsou Made in Czech Republic :)
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti pneu Membat

Příspěvek od řidičBOB »

jj, všechny vysokorychlostní rozměry Conti se dělají v Otrokovicích. Tu výrobu mám hodně prolezlou. I ContiSeal.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti pneu Membat

Příspěvek od AntiRadary.cz »

vyrobeno v číně, Barcelona design
Podle recenzí na http://pneumatiky.heureka.cz/membat-pas ... e/#section je to vcelku kvalitní Čína, takže na ježdění kolem komína určitě postačí.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Odpovědět