Autorádio

Když se chcete ponořit do nitra...

Re: Autorádio

Příspěvekod Lachende Bestien » pát 20 led 16:41

Další velmi nenápadný reklamní agent; už podle formulace příspěvku je to vcelku jasné, nicméně odkaz na stránky e-shopu nalezneme až na konci "článku".
Každý má, co si zaslouží.
Chovej se k druhým tak, jak si přeješ, aby se druzí chovali k tobě.
Chybami se člověk učí.
Násilí plodí násilí.
Zbabělost je horší než násilí.
☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼
Chléb a hry.
Rozděl a panuj.
Lachende Bestien
Letec

Příspěvekod Vladimir_Novotny » pon 20 lis 09:35

Zdravím, řešil jsem stejný problém a nakonec jsem se rozhodl pro pořízení adaptéru k autorádiu. A rozhodně nelituju, protože teď si můžu v klidu pouštět písničky z SD karty, flashky, ale i propojit telefon. Zkuste mrknout, třeba vám mp3 adaptér k autorádiu vytrhne trn z paty stejně jako mně xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Naposledy upravil pavproch dne pon 20 lis 18:50, celkově upraveno 1
Důvod: edit by -pp-: Aleno, tak! Ešče raz a BANán.
Vladimir_Novotny
Dítě v autě

Příspěvekod Shr3k » pon 20 lis 10:50

Proč by si člověk měl pořizovat ty udělátory z těch stránek, když je na Alixepress nebo i na jiných obchodech, coby Yatour, koupí třeba o 1000-2000 levněji?
2018 Opel Insignia Country Tourer 2.0T
2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Shr3k
Mistr volantu

Příspěvekod jirka87 » čtv 23 lis 08:21

1) Autorádio bez Bluetooth už bych nechtěl. Streamování hudby z telefonu do autorádia je nejpohodlnější cesta jak rádio nakrmit hudbou. Dá se dostat pod 3000Kč. Koupil jsem https://www.ahifi.cz/autoradio-kenwood-kdc-x5100bt.html, ale znovu bych si ho nevybral a sáhnul bych po asi po tomhle https://www.ahifi.cz/autoradio-sony-mex-n5100bt.html

do 2000kč se dá pořídit třeba tohle : https://www.ahifi.cz/autoradio-bez-mech ... 400bt.html

2) Lze to řešit tak, že koupíte tohle : https://goo.gl/idx5qg a napojíte to před rádio. Montovali jsme to takhle do jednoho auta. Kámoš si koupil za 1300 rádio a pak zjistil, že by chtěl bluetooth..Tak nedáte další 3000 za jiné rádio. Takhle máte za 250Kč vyřešeno a kvalita zvuku je opravdu solidní minimálně pro běžného uživatele. Pavarotti by z toho asi radost neměl, ale většina z nás má téměř hudební hluch, takže tak asi... Je to vhodné zejména tam, kde máte oprigo rádio (typicky Ford nebo Volvo), nechcete narušit vzhled interiéru,a le sere vás, že nemáte bluetooth. jednotky jako GROM nechávám bokem, protože to není zrovna zadarmo...

Bluetooth v rádiu, kor třeba s externím mikrofonem pro vestavěné handsfree je super způsob jak zabít 3 mouchy jednou ranou. Máte hudbu, dále se vám do zvuku puštěné hudby promítá zvuk navigace puštěné na telefonu a navíc máte handsfree, které zapojí díky "simply clever" řešení i postižený orangutan :-)
jirka87
Mistr volantu

Příspěvekod petrs777 » pon 07 led 15:59

Dobrý den
chtěl bych se zeptat co si myslite o koupi autoradia z ciny (aliexpres atd)
dost o tom prremyslim ale tu xxxxxxxxxxxxxxxxx jsem narazil na to ze to ne vzdy musi fungovat
mate podobne zkusenosti?
dekuji
petrs777
Spolujezdec

Příspěvekod mattonecz » pon 07 led 16:03

mame zkusenosti ze sem furt nejaky dementi davaj takovyhle picoviny a nikdo je nebanuje. chyba
2016 Opel Astra K 1.4T 92kw - EDS Phase 1 185PS/290Nm
2018 Honda PCX 125
mattonecz
Letec

Příspěvekod Shr3k » pon 07 led 16:51

Přesně tak. Ani Tonyho obchod na čínským shitu nic nevylepší.
2018 Opel Insignia Country Tourer 2.0T
2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Shr3k
Mistr volantu

Příspěvekod pavproch » pon 07 led 18:37

Už sem to promazal a budu pachatele bedlivě sledovat - ešče jednou a má ho. Banána.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pavproch
Letec

Příspěvekod Marek1104 » pát 22 úno 12:54

petrs777 píše:Dobrý den
chtěl bych se zeptat co si myslite o koupi autoradia z ciny (aliexpres atd)
dost o tom prremyslim ale tu xxxxxxxxxxxxxxxxx jsem narazil na to ze to ne vzdy musi fungovat
mate podobne zkusenosti?
dekuji

Z Aliexpressu jsem párkrát nějakou techniku objednal, a většinou v pohodě. Autorádio jsem bral taky a zatím žije :D. Takže dobrý. Ale je pravda, že občas dovoz dost trvá a kámoš říkal, že někdy mu přišlo jiné zboží, než si objednal :-o
Marek1104
Spolujezdec

Příspěvekod adam78987 » pon 25 úno 17:27

pokud nedbeš na cd mechaniku tak za super prachy máš něco od kenwoodu: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
adam78987
Spolujezdec

PředchozíDalší

Zpět na Technika