Zimní/letní? Už máte přezuto?

Když se chcete ponořit do nitra...

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvekod jerry » úte 03 pro 20:37

Vrooom píše:GoodYear UltraGrip Performance+ Ok, nebo radeji jiny? Na Ztko, takze 225/45 r17.
edit.
http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Goody ... e-Plus.htm
Recenze maji dobry, tak jsem je nakonec vzal.

Zítra mi stejné přijdou na Swiftíka 195/50 R16, v pátek je nazuju. Chtěl jsem původně Hankooky, ale dost podražily, tak jsem už jen trochu přidal na Goodyeary. Jaké máš dojmy?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jerry
Letec

Příspěvekod janohlasil » úte 03 pro 20:45

Ahoj, vybírám zimní pneu na Seat Ateca 1,5 TSI - v TP jsou rozměry 215/60 R16, 215/55 R17 a 215/50 R18.

Asi je to blbý dotaz, ale co se stane, když na nové alu disky 18 palců obuju gumy 215/55 R18? Na Policii ani STK se neptám, spíš by mě zajímalo jestli se tam gumy vlezou, nebo jestli bych třeba v případě výmolů škrtal karoserií o gumy ... :-ss
janohlasil
Spolujezdec

Příspěvekod Vrooom » úte 03 pro 21:43

jerry píše:
Vrooom píše:GoodYear UltraGrip Performance+ Ok, nebo radeji jiny? Na Ztko, takze 225/45 r17.
edit.
http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Goody ... e-Plus.htm
Recenze maji dobry, tak jsem je nakonec vzal.

Zítra mi stejné přijdou na Swiftíka 195/50 R16, v pátek je nazuju. Chtěl jsem původně Hankooky, ale dost podražily, tak jsem už jen trochu přidal na Goodyeary. Jaké máš dojmy?

Nevím, přijdou zítra :-), asi je ani tento týden nestihnu nahodit. (dneska jsem už měl trochu pochyby na sjetých zadních PS4, na 0.5mm ... :-D) Ale recenze mají dobry, nicméně nijak extra jízdní vlastnosti od zimáků neočekávám ...
Vrooom
Letec

Příspěvekod řidičBOB » úte 03 pro 22:14

jano: ano, vejdou se...
No pain, no gain.
Milwaukee-Eight® 114
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod pavproch » stř 04 pro 10:24

Já sem fčera v kolejích vyjetých na I/35 mezi HK a Mohelnicí zjistil, že zimní staggered 18" 225př, 255z - P Sottozerro3 jsou na koleje moooooooooc citlivé, daleko víc než letní PSS resp PS4, tahalo to teda za volant fest.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pavproch
Letec

Příspěvekod grood » stř 04 pro 13:45

měl jsem Continental TS860(jezdil jsem pořád přes zimu CZ-DE-DK)na můj vkus trochu hlučnější, ale to nevím na 100% podle mě je to spíše špatné odhlučnění od Superba III. Třeba někdo to měl na jiným autě a vyvrátí mi to... a také se rychlé spotřebovávají to taky nevím jestli na to měl velký vliv suché dálnice v D. Letos zkusím také Goodyear UltraGrip Performance+ :ympray:
grood
Autoškolák

Příspěvekod Jaggie » čtv 05 pro 08:40

pavproch píše:Já sem fčera v kolejích vyjetých na I/35 mezi HK a Mohelnicí zjistil, že zimní staggered 18" 225př, 255z - P Sottozerro3 jsou na koleje moooooooooc citlivé, daleko víc než letní PSS resp PS4, tahalo to teda za volant fest.

potvrzuju... taky jezdim PSka (245/45) a tahaji dost...
na zimu budu prezouvat za par dni ContiVikingContact starsi 6 verzi, tak uvidim jak se na vyjetych snehovych kolejich budou chovat...
Jaggie
Autoškolák

Příspěvekod Shr3k » čtv 05 pro 11:45

V neděli jsem se byl s partou smýkat v Dlouhé Lhotě na polygonu a dva z nás, co měli obuto Dunlop WinterSport 5, měli nejkratší brzdné dráhy na fóliové klouzačce...
2018 Opel Insignia Country Tourer 2.0T
2009 Mazda2 1.5 MZR
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Shr3k
Mistr volantu

Příspěvekod jerry » čtv 05 pro 17:19

No vida, stejné má obuté na O3 :ymapplause:
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jerry
Letec

Předchozí

Zpět na Technika