Zimní/letní? Už máte přezuto?

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od jerry »

Goodyear Eagle F1 jsem měl v minulosti a byl jsem spokojen. Proto jsem je vzal opět. Na Swiftu mám letní Hankook - Ventus V12 evo 2. Jsou od předchozího majitele skoro nové, tak je dojezdím. A nezdají se být špatné.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Zajda »

greg píše:Aké sú tie Goodyear Eagle? Prípadne čo máš na Swifte? Neviem čo mám vybrať, možností je málo a recenzie nič moc. Michelin PS sa mi zdajú už zbytočne drahé na môj skill :D
Jestli se chceš držet originál rozměrů, kde je výběr dost omezený, vzal bych jednoduše PS4, což je osvědčená dlouhodobě nejuniverzálnější touring pneu.

Případně Falkeny 310 s poloviční cenou, které určitě nebudou špatné.

Vymýšlet něco mezitim mi nedává smysl když se dívám na ceny.
https://velko-pneu.cz/pneumatiky/195-45-17-letni/

Srovnatelné s PS4 by měly být až nejnovější Goodyear Asymmetric 5, které v tom rozměru nejsou. Existují až jako 205.
《》
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Vrooom »

No ja uz taky zase nahodil zpet letnaky :-), je to teda mega rozdil, kdyz neni auto jak ze zele. Akorat PS4 jsou uplne KO, asi nahodim GY SS ...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od jarka »

Zajda píše:
greg píše:Aké sú tie Goodyear Eagle? Prípadne čo máš na Swifte? Neviem čo mám vybrať, možností je málo a recenzie nič moc. Michelin PS sa mi zdajú už zbytočne drahé na môj skill :D
Jestli se chceš držet originál rozměrů, kde je výběr dost omezený, vzal bych jednoduše PS4, což je osvědčená dlouhodobě nejuniverzálnější touring pneu.

Případně Falkeny 310 s poloviční cenou, které určitě nebudou špatné.

Vymýšlet něco mezitim mi nedává smysl když se dívám na ceny.
https://velko-pneu.cz/pneumatiky/195-45-17-letni/

Srovnatelné s PS4 by měly být až nejnovější Goodyear Asymmetric 5, které v tom rozměru nejsou. Existují až jako 205.
Případně zkus sehnat typový list k diskům co mají stejný rozměr jako oem (6,5x17 ET50) a můžeš si zkusit nechat zapsat alternativní rozměr 205/45. Co jsem koukal po netu, tak např. u Ronal R65 Silver 6,5x17 ET50 by to mělo klapnout. Za tisícovku budeš mít klid a levnější gumy s větším výberem.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
greg
Autoškolák
Příspěvky: 63
Registrován: pát 21 říj 18:58

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od greg »

Nakoniec som objednal tie hankook k120 evo2. Boli za dobru cenu, snáď budú OK.
Toyota GR86 MT
Swift sport 1.6 5D
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Jaggie »

pred tydnem taky prezuto
nove PS4 245/45

***
na dalnicich tady kolikrat mame male polomery klikatic, tak na tech zimakach to bylo trochu na doraz(150+)
tedka na novych letnich bez nervozity (160+), za me tedy PS4 moc dobre
Obrázek
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od pavproch »

Neska ráno, dyž sem šel do práce (kupodivu nescalo, jako že celou noc jo a fčíl už zase taky jo), tak fučelo studeno, taxem si zpoměl - už se nám to blíží! A proto sem právě provedl kontrolu stavu a předobjednal zimáky pro firemní auta - letos teda u Strnadla před zimou budeme víc než doma, budem potřebovat přezout polovinu aut....... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od HondaMan »

Poslušně hlásím, že už mám přezuto. Před 14 dny mi postupně začal ucházet asi ventilek. Tak jsem to včera sfoukl vše najednou. Byť jezdím v teple a na vodě, tak žádnou zásadní újmu necítím. Fér je ale říct, že letní už moc "masa" neměly.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od pavproch »

Ufff, sem se i na chvíli lek, že zimní musí být už 1.10..... (ne)kuju za zmatení.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od honziss »

Ja uz mam v garazi Michelin PA5, nakonec vsechny stejne velky, jsem zvedavej jak to da vzadu 255 guma na 10J rafku..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět