Zimní/letní? Už máte přezuto?

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od M.Z. »

HondaMan píše:Zimní kloužou vždy. Čím starší, tím horší. Dnes jsem si na ročních Dunlopech zasáňkoval z cca 180 na 70, když mi to jeden vylízanej píčus v kamionu poslal do levého.

Spěchal jsem s dětma do školky a krásně mi k timu hrál "Když jde malý bobr spát..."

Ale ale, snad nepřekračuješ? :-B
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Lachende Bestien »

180 s děckama v autě? x_x
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od HondaMan »

LB: Ano, i více. Stejně tak jsem dvouletýho kluka bral na "lehčí" Traily na kole, lezeme po stromech/skalách/střechách, hrajeme si s ohněm a ostrými nástroji nebo chodíme v noci do lesa. Neuznávám absolutní bezpečí ani pro sebe ani pro svéděti. Zatím to vypadá, že se tento přístup vyplácí.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Stepan »

Souhlas s HM. Nemá cenu vytvářet dětem bezpečný bubliny. Za pár let těch 180 budou jezdit taky.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od honziss »

HondaMan píše:LB: Ano, i více. Stejně tak jsem dvouletýho kluka bral na "lehčí" Traily na kole, lezeme po stromech/skalách/střechách, hrajeme si s ohněm a ostrými nástroji nebo chodíme v noci do lesa. Neuznávám absolutní bezpečí ani pro sebe ani pro svéděti. Zatím to vypadá, že se tento přístup vyplácí.
Presne!
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od pavproch »

Taky sem to tak (dyž byly děcka malé a já mladý a blbý) dělal. Neska (starý a chytrý, no, možná...) bych už na to neměl koule. ~x(
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Snowman000 »

honziss píše:
HondaMan píše:LB: Ano, i více. Stejně tak jsem dvouletýho kluka bral na "lehčí" Traily na kole, lezeme po stromech/skalách/střechách, hrajeme si s ohněm a ostrými nástroji nebo chodíme v noci do lesa. Neuznávám absolutní bezpečí ani pro sebe ani pro svéděti. Zatím to vypadá, že se tento přístup vyplácí.
Presne!
Napodobne...neni to easy a niekedy sa nieco proste prihodi, ale vidiet ten progres, ktory robi z vlastnej vole a co uz dokaze je fakt pecka :ymhug:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od HondaMan »

pp: Věk na to určitě má vliv ale není to jediný důvod. Dnešní společnost je mnohem opatrnější než byla dříve. Lidé na sebe jsou mnohem opatrnější než byli dříve... Podívej se kdekoliv kolem sebe.
Když jedeš na kole/snb/lyžích bez helmy, vesty, páteřáku... tak jsi pomalu za sebevraha,
asistenční systémy na vše možné v autech,
v zaměstnání jsme se naučili navlékat lidi do reflexních oděvů, bezpečnostních bot, helem, brýlí...
dovolená pro spoustu lidí končí oploceným areálem zabezpečeným kamerami
když se chlapi poperou, tak na sebe pak volají pčr, protože ten co vyhrál vyhrál

Když mě ve školce mlátil o rok starší kluk, tak mě táta učil prát a já mu pak vyrazil zub (kýval se už předtím) a byl pokoj. Dnes by to naše matky řešily na ospod.

Není to jen o věku, ale o celkovém nastavení společnosti. Zdali bych chtěl vrátit "early 90's" ve kterých jsem vyrůstal si ale jistý nejsem.
2.9T RWD
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od honziss »

A to tady v CR jsme jeste celkem odvazny, treba u nas v praci me povazujou prakticky za vraha deti a k tomu jim staci par fotek z instagramu, ktery zachycujou v podstate jen zlomek zabavy :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od jerry »

ctrl_j píše:Dotaz vzhledem k diskusi vyse: Pokud vylozene nejezdite pres useky ktere narizuji zimni obuti, neni nakonec lepsi vzhledem k mirnym zimam (za predpokladu jedne sady pneu s pozadavkem na neprezouvani) jezdit celorocne na letnich?
Promluvil jsi mi z duše. Na O3 RS nechám letní. A když napadne na pár dní těch pár cenťáků sněhu, tak holt pojedu Swiftem, kde mám zimáky.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět