Zimní/letní? Už máte přezuto?

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Snowman000 »

Abgx1: Diky za uistenie :ymhug:
Ja od nich zatial zazil len jedny gumy, letnaky a iked boli prave trosku spiky na vode tak spokojnost. Do tych RS3 asi pojdem, mam na ne dobru cenu tak uvidime ;)

Jo a jedny Conti co som zazil tak patria skor na detske ihrisko a ne na auto x_x
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Zajda »

Jezdil jsem W452 icept RS2 v balonovém rozměru 195/65 15. Super gumy na naše zimy.
Vyloženě na sníh jsou lepší volby ale na asfaltu jsem neměl lepší.
Známý pocit roztékání se dostavoval až v téměř letních teplotách.
《》
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Kavis »

Ja zase s Hankook nemam uplne super zkusenosti. Pravda vetsinou 15". Letni jak uz nekdo rikal staly za prd na vode, na suchu ok, citelne i kdyz uz jim dochazel dech. Zimni byly jizdne super, jedny z nejlepsich, co jsem kdy jezdil, ale kdyz se sjely nekam k 6mm, tak zacaly hucet. Sjel sem tak 6 sad, v byvale praci jsme museli obouvat hankook. Ty zimni zacaly hucet vsechny sady, jak korea, tak pozdeji madarsko.
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Zajda »

Dál jsem si právě koupil letní Ventus Prime 2 a ty mě znechutily tak že jsem na Hankook zanevřel :-) Chovaly se víc jak zimáky než jejich zimáky. Na vodě mi přišly fajn, bezpečné. Brzdění super všude. Ale při jízdě na suchu jako by mi někdo prodloužil řízení o půl otáčky :-)
《》
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1508
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od abgx1 »

No davalo by mi to zmysel ak by tie letne boli kinergy eco 2... Tam ten opis sedi. Na suchu ok, na vode nic moc, davali vediet vcas ze uz su na hrane...

Stale 100x lepsie ako trebars Continental eco contact, ktore sa ma na vode snazili zabit.

Ventus prime 3... Drzali fajn, makke bocnice, take zimakoidne, nie velmi sportove... Asi to vacsine soferov vyhovuje.

s1 evo2, s1 evo3... Tam som bol spokojny


Ale asi tiez dost zalezi od rozmeru. Napr. R16 s1 evo2 boli zamerane viac na bezpečnosť ako r17. A r17 boli zase zamerane viac sportovo ako r16...

Popritom rovnaka pneu.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Snowman000 »

Abgx1: Vidim, ze sme jazdili rovnaku kamikadze Conti :ymsick:
Ono sa na nich stacilo krivo pozriet na zakrutu a uz to cestovalo von... 8-}
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Vrooom »

Hmm, ja teda kdysi mel continentali od MZ a uplne v poho, ale uz nevim co to bylo za model, nejake zimaky. Jedina divna guma co jsem kdy mel byly letni pzero nero nebo tak neco. Ta byla fakt pochybna na vode.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Snowman000 »

Daj si nabuduce dozadu Conti Eco Contact 6 a to este len uvidis jak ti tvoja M140i umi klouzat :ymdevil:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od jerry »

Na Swiftu mám letní Hankook V12 evo 2 R17 a spokojenost.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od pavproch »

Kura.... něco se změnilo - mám na bramborovi2 už asi třetí zimní P Sottozero gen. 3 (225/40 a 255/35 R18) a tyhlety (nové od 1.11.) sou nějaké jiné (chováním za jízdy) než byly ty předchozí (najeto prozatím asi 1500km) - ve vyšších rychlostech neklidné (auto mírně kličkuje, je třeba neustále kontrovat volantem), v zatáčkách plavou a vůbec mi nějak nesedí - prostě bojím se na nich jet ostřeji. Uvidím, esli sa to ojetím zlepší nebo až bude chladněji (neska vesměs okolo 10st plus).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět